Podsumowanie akcji – Świąteczna kartka

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym czasem w roku. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze. Z tą myślą w naszej szkole została przeprowadzona akcja MEN #RazemNaŚwięta.

Uczniowie, rodzice oraz pracownicy podjęli się m.in. własnoręcznego wykonania kartek świątecznych. Dzięki tej inicjatywie zebrano 54 bożonorodzeniowe kartki, na których organizatorzy wpisali  życzenia, następnie je zaadresowali i wysłali do osób starszych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w udział w tej akcji!

red. Agnieszka Bajor

 
„Zimo, baw się z nami”

„Zimo, baw się z nami” – to hasło dwutygodniowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, które 15  stycznia 2021 r., zakończyły się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i różnym formom aktywności nie było końca. Dzieci wykazały się indywidualnymi zdolnościami, talentami i kreatywnością. Rozwijały aktywność taneczną, doskonaliły zainteresowania. Pod bacznym okiem kierownika półkolonii p. Grzegorza Tychanowicza, wspólnie spędzały czas, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii. Wszystko co dobre, szybko się kończy – do zobaczenia w  szkole.

red. B.Czarnota

Więcej…
 
Dobre zakończenie sezonu 2020 dla zawodników Ikara Mielec

Dobrymi wynikami, rekordami życiowymi i wysokimi miejscami w Polsce zakończyli sezon 2020 młodzi pływacy IKARA Mielec. W tydzień po udanych występach swoich kolegów w dniach 18-20 grudnia br. 14- letni zawodnicy debiutowali na Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mimo pandemii na zawodach wystartowało 578 zawodników z 146 klubów. Oto najlepsi:

 

Więcej…
 
Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oraz zaleceniom Ministerstwo Edukacji i Nauki Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mielcu informuje o możliwości korzystania z porad specjalistów w formie telefonicznej lub bezpośrednio w siedzibie placówki, w okresie ferii zimowych.

Telefony i dyżury

 
Szkolne podsumowanie akcji „Daj włos”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się rozdanie certyfikatów i upominków uczniom, którzy wzięli udział w akcji „Oddaj włos”. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i serdecznie im dziękujemy. To wspaniała  i godna naśladowania postawa.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Uwaga!

W Trendy Hair Fashion Mielec przy ul. Pułaskiego 2  certyfikaty i upominki  mogą odebrać ci, którzy do tej pory ich nie otrzymali.
Prosimy o niezwłoczny kontakt z salonem.

red.B.Łaz

Więcej…
 

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Rodzice !

Informujemy, że w okresie ferii można skorzystać ze wsparcia pedagogów i psychologa szkolnego, którzy są dyspozycyjni (w razie potrzeby kontaktu telefonicznego) w następujących dniach i godzinach:

●      Pedagog Justyna Dyka-Szymańska (ul. Biernackiego) tel. 577 650 970

Pn.-Pt. godz. 12:00 – 14:00

●      Pedagog Anna Korczak (ul. Solskiego) tel. 577 650 540

Pn.-Pt. godz. 8:00 – 10:00

●      Psycholog Magdalena Trela tel. 577 650 370

Pn.-Pt. godz. 10:00 – 12:00

 

W sytuacjach nagłych, wymagających natychmiastowej pomocy prosimy kontaktować się poza wyznaczonymi godzinami.

 
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

więcej informacji - link:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-okresie-ferii-zimowych

 
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

 

W okresie ferii zimowych tj. od 4 do 15 stycznia 2020 r. w godz. od 9.00 do 13.00 w naszej szkole organizowane będą w ścisłym reżimie sanitarnym zajęcia sportowo – rekreacyjne dla uczniów klas I–IV. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 do dnia 15 grudnia 2020 r. (telefon 17 787 5270, adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

karta kwalifikacyjna

Regulamin

 

Dzieci dzieciom ślą życzenia - posłuchaj

 

 

 

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting