Wszyscy kibicujemy naszej drużynie

12 czerwca wszyscy kibicujemy polskiej drużynie. Dzień biało-czerwony. Stroje w barwach narodowych. Gadżety kibica.

EURO 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami.

( Galeria zdjęć się powiększy)

 

Więcej…
 

 


X Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III

 

W dniu 30 maja 2012 roku w hali MOSIR w Mielcu odbyła się X edycja olimpiadki sportowej dla klas III o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego.

W olimpiadce wzięły udział drużyny z 7 szkół podstawowych miasta Mielca. W przerwach między konkurencjami czas zawodnikom umilały występy szkolnych zespołów tanecznych ze szkół SP1, SP6.

 

Więcej…
 

Międzynarodowy konkurs programistyczny Baltie - Euro2012

 

Wojewoda Śląski i Śląski Kurator Oświaty przy współpracy z SGP Systems  ogłosił programistyczny konkurs dla uczniów szkół i placówek o tematyce związanej z Euro 2012.

W konkursie z naszej szkoły odział wzięli uczniowie Krzysztof Cisło i Jakub Parys. W ostatnim, międzynarodowym etapie ostatecznie uplasowali się: Krzysiu na 8. pozycji a Kuba na 12. Gratulacje!!!

 

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2012

W dniach 18-20 maja 2012 w Warszawie na Politechnice Warszawskiej odbył się III etap Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2012. Naszą szkolę w kategorii wiekowej klas IV-VI reprezentował Krzysztof Cisło z kl. VIa (op. Bożena Lenartowicz).  Nasz reprezentant zajął 18 miejsce na 61 drużyn. Jest to wielki sukces dla Krzysia (naukę programowania w Baltie rozpoczął dopiero w lutym). Gratulujemy !!!

(wyniki można zobaczyć na stronie www.baltie.net)

 

Więcej…
 


Miejski Konkurs Matematyczny Klas IV

Laureaci naszej szkoły to: Guła Agnieszka (kl.IVd op. A.Mytych), Kulawiec Martyna (kl. IVd op.A.Mytych), Cisiński-Nguyen Krystian (kl. IVb op. T.Pezda), Malec Mikołaj (kl.IVe op. I Haptaś)

Finalistą konkursu został: Koceniak Piotr (kl.IVc op. T.Pezda)

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Dnia 15.03.2012 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie ?Kangur Matematyczny? . Oto nasze wyniki:

 

laureat - Martyński Tomasz (kl. 2d op. D.Kaławaj)

 

lista wyróżnionych>>
 


XII Miejski Konkurs Matematyczny Klas V

18 kwietnia 2012 odbyl się XII Konkurs Matematyczny Klas V. Oto wyniki:

Laureaci SP6:

Piekarz Daria kl.5f(op. I.Haptaś)

Gil Milena kl5c (op. T.Miąsik)

Król Maciej kl.5b (op. I.Haptaś)

Finaliści SP6: Szucsan Eniko, Wałek Hanna, Wąsowicz Antoni, Kużdżał Kamil

 

Miedzynarodowy Konkurs Baltie 2012

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym konkursie programistycznym Baltie 2012. Konkurs przebiega w kilku etapach: szkolnym, regionalnym i międzynarodowym. Od uczestników wymagana jest umiejętność programowania z Baltie. Z naszej szkoły w etapie regionalnym udział brali : Alicja Moryto, Dominika Żurek, Krzysztof Cisło, Jakub Parys. W kategorii wiekowej klas VI  wielki sukces osiągnął Krzysztof Cisło zajmując II miejsce w Polsce. Finał konkursu międzynarodowego w tym roku odbędzie się w Warszawie w dniach 18-20 maj, gdzie naszą szkołę reprezentować będzie Krzysiek i Kuba. Trzymamy za nich kciuki.

 


Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie "Wielkanoc"

Zakończył się międzynarodowy twórczy konkurs programistyczny "Wielkanoc"  przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Uczestnicy mogli stworzyć życzenie, grę lub inny związany z tematem program. W konkursie udział wzięli dwaj nasi uczniowie Krzysztof Cisło i Jakub Parys. Tym razem szczęście bardziej dopisało Kubie, który zajął 2 miejsce. Gratulacje!!!

 
« PoczątekPoprzednia919293949596979899100NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting