Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.                  
Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki

11 maja 2013 r. w Leżajsku rozegrano finały wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt KINDER+ SPORT 2013. Dziewczęta trenujące w klasach siatkarskich SP6 w Mielcu wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych. Finały w Leżajsku były podsumowaniem  trwających kilka miesiecy rozgrywek, w których łącznie wystąpiło około 70 zespołów z całego województwa ( Leżajsk, Mielec, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krasne, Łańcut, Stalowa wola, Rzeszów, Nowa Dęba, Dębica, Jasło, Debowiec, Zaleszany, Jarosław, SP3 Mielec, Góra Ropczycka i in.)
Więcej…
 
Dzień otwarty

2 maja 2013 r.w ramach programu "Cyfrowa szkoła" nasza szkoła zorganizowała dzień otwarty dla rodziców, uczniów i nauczycieli. W tym dniu p. D.Łaz poprowadziła zajęcia otwarte z plastyki dla zaproszonych gości, wykorzystując narzędzia TIK. Odbyły się również  lekcje otwarte i warsztaty dla nauczycieli mieleckich szkół. Po kilkumiesięcznych szkoleniach,  mogliśmy bez kompleksów pokazać naszym koleżankom i kolegom w jaki sposób  korzystamy z narzędzi TIK na lekcjach. Pracowitą i twórczą atmosferę na spotkaniach najlepiej oddają zdjęcia.

 

Więcej…
 
I Szkolny Festiwal Tańca

I Szkolny Festiwal TańcaW dn. 29 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu  odbył się Szkolny Festiwal Tańca. Była to pierwsza edycja festiwalu, mamy jednak nadzieję, że zagości on na stałe w kalendarzu imprez szkolnych. Tą akcją, która miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej, przyłączyliśmy się do 32 światowych obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Impreza odbyła się dzięki wsparciu dyrektora szkoły pana Grzegorza Tychanowicza. Pomysłodawczynią i organizatorką całego przedsięwzięcia była p. Dorota Wieczorek.

 

Więcej…
 
Turniej wiedzy o szkole i jej patronach

19.04.2013 r. uczniowie klas III brali udział w turnieju „Czy znasz naszą szkołę i jej patronów?”. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej o Franciszku Żwirce i Stanisławie Wigurze, trzyosobowe drużyny przystąpiły do wykonywania zadań konkursowych: układali rozsypankę wyrazową i puzzle, odpowiadali na pytania. Pozostali uczniowie głośno dopingowali swoich kolegów, układali również rymowanki o szkole. W przerwach między konkurencjami występowali uczniowie klasy 3a pod kierunkiem pani D. Narowskiej oraz zespół taneczny „Tip Top” prowadzony przez panią D. Wieczorek. Zwyciężyła klasa 3d otrzymując w nagrodę monografię szkoły dla każdego zawodnika. Pozostali uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni dyplomami.

 

 

 

Więcej…
 
Spotkania z psychologiem


W dniach 9, 10, 11 kwietnia 2013 r. nauczyciele i rodzice uczniów klas I-VI uczestniczyli w prelekcjach oraz konsultacjach prowadzonych przez Ewę Pohorecką, która jest psychologiem, doradcą rodzinnym, dyrektorem Ośrodka Wczesnej Pomocy Pedagogicznej w Krakowie.

Spotkania przebiegały w miłej oraz przyjaznej atmosferze i spotkały się z dużym zainteresowaniem.

 
Spektakle profilaktyczne


W dniu 22 marca 2013 r. w naszej szkole odbyły się spektakle profilaktyczne.

 

Uczniowie klas I-III uczestniczyli w przedstawieniu pt. „Przygody Kubusia”. Dla klas czwartych i piątych aktorzy zaprezentowali ciekawą sztukę pt. „Światełko w tunelu”, zaś uczniowie klas szóstych mieli możliwość udziału w przedstawieniu pt. „Internetowa pułapka”.

Wszystkie spektakle cieszyły się dużym zainteresowaniem, a barwna i profesjonalna gra aktorska została doceniona gromkimi brawami.

pedagog szkolny

 
Tablet dla Piotrka Koceniaka


 

14 kwietnia odbył się finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczeń naszej szkoły Piotr Koceniak zajął II miejsce. Nagrodą był TABLET. Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym roku. Opiekunem jest p.Marek Wanic

 

 

 
Cyfowa szkoła - wspólpraca w sieci

15 kwietnia 2013 r.w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli szkół w ramach współpracy sieci 69. Tym razem jako gospodarze gościliśmy szkoły z Tarnobrzega, Niska i Nowosielca. Nauczyciele wymieniali swoje doświadczenia w stosowaniu TIK na lekcjach.  Koleżanka Dorota Łaz poprowadziła lekcję plastyki z wykorzystaniem komputerów (tabletów). Atmosfera była bardzo przyjemna. Nieskromnie stwierdzę, że zrobiliśmy wrażenie na uczestnikach z innych szkół.

B.Lenartowicz

 

 

Więcej…
 
Miejski Konkurs Matematyczny klas V


Dnia 18.04.2013 w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. Wyłoniono 11 laureatów, wśród których jest 2 uczniów z naszej szkoły:

Martyna Kulawiec kl 5d (opiekun A. Mytych) i Mikołaj Malec kl 5e (opiekun I. Haptaś). Gratulujemy laureatom!

 

 
« PoczątekPoprzednia919293949596979899100NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting