"ŚWIETLIKI RUSZAJĄ W KOSMOS"
W ramach podsumowania tygodniowgo cyklu zajęć nt "My świetiki ruszamy w kosmos" wychowankowie świetlicy wykonali kosmicznie piękne, przestrzenne rakiety. Wprowadzeniem w tematykę była prezentacja multimedialna "Prawdziwy kosmos". Podczas wykonywania prac panowała miła i serdeczna atmosfera, której towarzyszyła "kosmiczna muzyka". Zajęcia prowadziły panie: A. Łączak, J. Osnowska.
Red.  A. Łączak, J. Osnowska
Więcej…
 
XI Liga Strzelecka
W dniu 13.05.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w XI spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6  reprezentowała uczennica klasy III ag JADWIGA DUSZKIEWICZ, która uzyskała 88 punktów na 100 możliwych do zdobycia.
Było to przedostatnie spotkanie w ramach mieleckiej ligi strzeleckiej. Podsumowanie -  wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych połączone z ostatnimi zawodami strzeleckimi odbędzie się 10.06.2018 r.
Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stronie:

www.strzelaniemielec.pl/ligamlodziezy.html

 
II etap Miejskiego Konkursu Historycznego

10.05.18 odbył się w SP3 II etap międzyszkolny Miejskiego Konkursu Historycznego. Laureaci z naszej szkoły to:

Wiktoria Klich kl. VI e

Julia Kilian kl. VI e

Dominika Warchałowska kl. VI e

Opiekun uczniów: mgr Bartosz Warzecha

 
Pływacy najlepsi na Podkarpaciu

Już po raz drugi z rzędu młodzi pływacy MKS „IKAR” Mielec, uczniowie klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V pływackiej Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu okazali się najlepsi w województwie podkarpackim. Zawody rozegrano w Kolbuszowej 19 maja i była to III kończąca runda zawodów Podkarpackiej Ligi Dzieci 11-12 lat, edycja Wiosna 2018.

Więcej…
 
"Każdy pomóc może"

Świetlica Szkolna organizuje zbiórkę dla podopiecznych Domu Dziecka "Hanka" w Dębicy.Mile widziane są słodycze (z dłuższym terminem ważności) oraz środki higieniczne (szampony, żele pod prysznic, pasty do zębów, dezodoranty itp.)

 

Akcja trwa do końca miesiąca.

Dary można składać na świetlicy szkolnej.

 

 

 
Akademia z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 roku

W dniu  30.04.2017 r.  na 4. i 5. godzinie lekcyjnej odbyła się przy ulicy Biernackiego akademia z okazji 227 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Multimedialny program artystyczny na tę uroczystość  przygotowali uczniowie z klasy II bg i II ag pod kierunkiem pani Urszuli Stygi. Scenografię przygotowała pani Dorota Łaz. Uroczystość miała na celu uświadomienie młodzieży, że Konstytucja majowa była bardzo ważna. Przywracała szacunek dla państwa, a także stała się ogromnie ważną spuścizną na długie lata niewoli.

Urszula Styga

 

 
„Majówka w Piwnicznej Zdroju”

W dniach 14 – 18 maja 2018 r. uczniowie klasy 3d i 3e, pod opieką wychowawczyń: Barbary Maj i Marioli Drewniak, przebywali na „zielonej szkole” w Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej Zdroju. W programie pobytu znalazły się:

Więcej…
 
Dzień Ziemi „Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i przewiduj skutki”

Tak brzmiało motto tegorocznego apelu z okazji Światowego Dnia Ziemi, który w naszej szkole odbył się 23 kwietnia 2018r. Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku, kiedy to Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 22 kwietnia Światowym Dniem Ziemi. Tego dnia poprzez różne akcje ludzie wyrażają protest przeciwko dalszej degradacji środowiska.

Więcej…
 
Seminarium dla rodziców

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW na bezpłatne seminarium, poświęcone problematyce rodziny, rodzicielstwa, wychowania i rozwoju dzieci. Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 maja (poniedziałek), godz. 16.30-18.00, w siedzibie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Mielcu, przy ul. Sękowskiego 2B.Tematem wykładu będzie: "jak wspierać rozwój dziecka w okresie wczesnoszkolnym".

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting