III miejsce w finale powiatowym

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym7 maja odbył się finał powiatowy ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym?. Michał Kozik, Michał Gancarczyk i Piotr Zdziebło reprezentowali naszą szkołę. Wywalczyli III miejsce. Zwycięzcą indywidualnym turnieju został nasz uczeń ? Piotr Zdziebło. Gratulujemy. Opiekunem jest p. Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 

 


 

Konkurs informatyczny

27 kwietnia odbyła się X edycja konkursu informatycznego dla szkół podstawowych. Konkurs co roku odbywa się w Kanie. Naszą szkołę w II  etapie reprezentowali:   Monika Saj (6a), Bajor Mateusz (6d) i Adam Kotarba (6f). Zespołowo zajęliśmy  III miejsce. Monika Saj i Mateusz Bajor zakwalifikowali się do III etapu, który odbędzie się 6 czerwca w Tarnobrzegu. Uczniowie przygotowywani pod kierunkiem p. Bożeny Lenartowicz. Gratulacje i trzymamy kciuki.

 

Międzyszkolny Konkurs Edukacji...

W dniu 28.04.2011 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej dla klas III w SP11. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów, którzy znalezli sie na czołowych miejscach. W konkursie wiedzy "Ja i moje środowisko" drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Laureaci konkursu to: Anna Zdziebło IIId i Martyna Kulawiec IIId (op. Lucyna Cisowska) oraz Zuzanna Sankowska IIIa (op. Elżbieta Ciężadło)

W konkursie plastycznym na najciekawszy komiks o ochronie powietrza uczennice klasy IIIa Wiktoria Ochab i Wiktoria Radłowska zajęły III miejsce (op.E. Ciężadło)

 

Dni Ziemi w naszej szkole

Aby uczcić tegoroczne Dni Ziemi, Szkolne Koło Ekologiczne działające pod opieką pani R.Pietrzyk oraz U. Tarnawskiej, zorganizowało w dniu 18 kwietnia kolejne ?Spotkanie z Przyrodą?. Tym razem tematem przewodnim były skarby Ziemi, czyli ?Najpiękniejsze skały i minerały, kamienie szlachetne i półszlachetne?. Uczniowie wymieniali się wiedzą dotyczącą minerałów, mogli też podziwiać najciekawsze okazy ze swoich kolekcji.

 

zobacz minerały>>
 

Nabór do klasy siatkarskiej

Dyrekcja szkoły ogłasza nabór do klasy siatkarskiej (czwarta klasa) dla dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrekcją szkoły lub z p. Beatą Cetnar.

W roku szkolnym 2010/2011  klasa IVe jest klasą sportową o profilu siatkarskim dziewcząt.  Program szkolenia sportowego powiązany jest  z etapem edukacyjnym wychowania fizycznego. 10 godzin zajęć sportowych podzielone jest na: 6 godzin zajęć specjalistycznych z piłki siatkowej, 4 godz. zajęć wychowania fizycznego ( 1 godz. aerobiku, 1 godz. pływania, 2 godz wychowania fizycznego). Zajęcia treningowe z piłki siatkowej odbywają się  w sali gimnastycznej naszej szkoły,  natomiast  aerobik i pływanie na obiektach MOSIR. W maju młode siatkarki jadą na obóz sportowy nad morze do Ustronia Morskiego. O sukcesach naszych siatkarek można przeczytać w zakładce "Sport w szkole". W kwietniu w naszej szkole  rozpoczyna się Akademia Siatkówki dla dziewcząt klas I - III.

 


Zajęliśmy I miejsce w finale miejskim


Michał Kozik

Michał Kozik, Michał  Gancarczyk, Piotr  Zdziebło  reprezentowali naszą szkołę w miejskim finale ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowy?.
Sp 6 pokonała szkoły mieleckie.  Zwycięzcą indywidualnym   turnieju  został nasz uczeń ? Michał  Kozik. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.
Opiekunem jest Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 

Miejski Konkurs Matematyczny Klas V


Dnia 23.03.2011 r. w naszej szkole odbył się XI Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Wyłoniono 15 laureatów i 4 finalistów z następujących szkół:
SP 1 - 3 laureatów i 1 finalista SP 2 - 2 laureatów i 1 finalista SP 3 - 1 laureat SP 6 - 4 laureatów SP 9 - 1 finalista SP 11 - 1 laureat i 1 finalista SP 13 - 4 laureatów.
A oto laureaci z naszej szkoły:
Cisło Krzysztof Va  Hyjek Patryk Va  Włodarczyk Mateusz Va -(opiekun mgr I. Haptaś)  Parys Jakub Vc - (opiekun mgr T. Miąsik)

 

Wygrali prawie wszystko co było do wygrania!


17 marca nasi uczniowie brali udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Startowały wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Mielca. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła nie miała sobie równych. Pierwsze dwa miejsca zajęli nasi uczniowie: Michał Gancarczyk i Michał Kozik. Jako jedyni awansowali do turnieju powiatowego.

 

Michał GANCARCZYK ?   I miejsce zwycięzca  turnieju  ( awans do turnieju powiatowego )
Michał  KOZIK ?    II miejsce  (  awans  do turnieju powiatowego )
Tomasz  TABOR ?    IV miejsce

Więcej…
 

Kolejny sukces drużyny siatkarskiej naszej szkoły!!!

 

Po kolejne zwycięstwo w minisiatkówce sięgnęły 22 marca 2011 dziewczęta naszej szkoły. W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrały pewnie , nie przegrywając ani jednego seta. W sali gimnastycznej SP6, oprócz gospodarzy, o puchar i awans do finału rejonowego walczyły szkoły z Tuszowa Narodowego oraz ze Zdziarca.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting