WOŚP znów zagrała w SP6!

Kolejny raz w naszej szkole zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Główna baza dowodzenia znajdowała się w szkolnej bibliotece. Od 13 do17 stycznia odbywały się akcje, mające na celu zasilenie konta WOŚP. Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż serduszek z podpisami nauczycieli, które uprawniały do zwolnień z zadań domowych lub odpowiedzi. Odbyła się też loteria fantowa. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Podczas zabawy choinkowej dla najmłodszych działał ,,Salon makijażu”.

 

Więcej…
 
Innowacja "Animacja taneczna"

2 września 2013 r w naszej szkole wdrożona została innowacja pedagogiczna z zakresu tańca pt.” Animacja taneczna”. Autorką i instruktorką jest nauczycielka wychowania fizycznego p.Dorota Wieczorek. Uczestnikami tych zajęć są uczniowie klasy II a. Swoje umiejętności zaprezentowali 14. listopada 2013 r. podczas uroczystego apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zaprezentowali polski taniec narodowy Krakowiak. Debiut wypadł świetnie.

Taniec Krakowiak- obejrzyj

 

 

 

 
Zebrania semestralne

Zebrania semestralne z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 16 stycznia 2014 r. według następującego harmonogramu:

klasy I - III godzina 1600

klasy IV - VI godzina 1730

 
Niepokonana "Szóstka"

Jak co roku, 6 grudnia MOSiR zorganizował na pływalni mikołajkowe zawody dla dzieci ze szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Machnik Izabela, Bochenek, Barnaś Gabrysia, Gancarz Julia, Rusek Patrycja, Madycka Marcelina ,Ochalik Filip, Lodarski Kacper, Osnowski Jakub, Jakubiec Kacper. Kużdżal Mikołaj, Książnicki Dawid już po raz czwarty zdobyła pierwsze miejsce. J.R

 

Więcej…
 
Konkurs przyrodniczy KOSMOS

Dnia 20 grudnia 2013r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy przyrodniczej- KOSMOS. Wszyscy uczestnicy wykazali się wiedzą dotyczącą tematyki Układu Słonecznego i ciał niebieskich. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęli Agnieszka Guła 6d oraz Piotr Koceniak 6c. Gratulujemy zwycięzcom.

 

 
„The Story of Santa Claus”

W dniu 20 grudnia 2013r. odbyło się przedstawienie świąteczne w j. angielskim – „The Story of Santa Claus” – „Historia Świętego Mikołaja”, w wykonaniu klasy IIId (opiekun p. A. Strokoń) oraz klasy II c (opiekun p. A. Majocha), połączone z prezentacją multimedialną.

 

 

Więcej…
 
Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt
Po raz trzeci UKS Szóstka Mielec oraz Sp 6 Mielec, realizując cele popularyzacji siatkówki wśród najmłodszych, zorganizowały Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt. 14 grudnia , w sali gimnastycznej SP 6 stawiło się 30 dziewczynek klas IV-tych i młodszych aby powalczyć ze sobą o tytuł najlepszej siatkarki w Powiecie Mieleckim.
Dziewczęta reprezentowały szkoły z Wadowic Górnych, Woli Wadowskiej, Woli Rzędzińskiej ( powiat tarnowski), SP 6 i SP 3 w Mielcu. Kilkugodzinna walka pokazała, ze zawodniczki już posiadają duże umiejętności i mimo młodego wieku wspaniale dają sobie radę na boisku. Na szczególną pochwałę zasługują trzecioklasistki z Wadowic Górnych i Woli Wadowskiej, które śmiało stawały do walki ze starszymi o rok rywalkami z pozostałych szkół ( trener- Anna Skucińska).
Więcej…
 
Mistrzostwa Mielca Klas III Szkół Podstawowych - CORSO CUP

W dniu 7 grudnia 2013 r. w haki MOSiR rozegrano V kolejkę w ramach mistrzostw Mielca dla klas III . Była to ostatnia kolejka zaplanowana na rok 2013. Dokończenie dwóch pozostałych kolejek pierwszej rundy nastąpi w styczniu i lutym 2014 r.

zobacz wyniki kolejki>>
 
Festiwal Siatkówki w Krasnem
Najmłodsze zawodniczki SP 6 Mielec,dziewczynki klasy IV siatkarskiej, skorzystały z zaproszenia SP w Krasnem do udziału w Festiwalu Siatkówki Dziewcząt. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w zawodach uczestniczyły zespoły z Rzeszowa, Ropczyc, Krasnego i Przemyśla. Reprezentacja Szóstki Mielec składała się z pięciu zespołów dwójkowych. Najlepsza drużyna to Oliwia Kojder i Julia Kopacz, które zajęły w grupie I miejsce i walczyły dalej z najsilniejszymi drużynami z Rzeszowa i Krasnego. Dobrze grające technicznie dziewczęta SP 6 niestety przegrały ze swietnymi warunkami fizycznymi dziewcząt innych drużyn i ostatecznie zajęły V miejsce. Był to pierwszy sprawdzian dla naszych maluchów i zdały go bardzo dobrze. Trenerem dziewczynek jest Beata Cetnar.
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting