Nie ma mocnych na Szóstkę Mielec!!!!
Ponad 200 dzieci, 40 drużyn, 8 godzin walki, trybuny wypełnione rodzicami i podwójne zwycięstwo Mielczanek- tak podsumować można to, co działo się w hali GIM 2 w Mielcu 8 marca. Wojewódzki etap rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt Kinder + Sport po raz czwarty zorganizowano w Mielcu. Również w tym roku walczono równolegle o Puchar Dyrektora SP 6 w Mielcu, Grzegorza Tychanowicza.
Więcej…
 
Ogłoszenia Rady Rodziców
Informujemy, że dnia 06.03.2014 r. o godz. 1700 w sali 15 odbędzie się zebranie rodziców klas drugich. Będziemy wybierać firmę, która będzie filmować uroczystość  komunii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców.

Informujemy, że dnia 12.03.2014 r. o godz.1700 na jadalni odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli klas.

Przewodniczący
Maciej Ochab.

 
DZIEŃ GRECKI - zaproszenie!
Zapraszamy uczniów klas piątych do wzięcia udziału w organizacji „Dnia Greckiego” w naszej szkole. Wybierzcie i wykonajcie przynajmniej dwa spośród wymienionych niżej zadań:

- Zaprojektujcie i wykonajcie kostiumy na wzór strojów starożytnych Greków.

- Przygotujcie prezentację multimedialną „Wymarzona wycieczka do Grecji”, uwzględniającą zarówno walory krajobrazowe jak i najwspanialsze zabytki Grecji.

-  Namalujcie plakaty popularyzujące osiągnięcia nauki greckiej.

Więcej…
 
Walentynki w świetlicy.
14 luty to dzień zakochanych -z okazji tego święta pani Monika Ćwiok przygotowała  ciekawe zajęcia pt. „MIŁOŚĆ MA WIELE KOLORÓW”. Dzieci już od rana dekorowały z panią sale balonami w kształcie serca, wycinały serduszka z kolorowego papieru, które podpisywały swoimi imionami i zawieszały na tablicy w sali. Wychowankowie rozwiązywali krzyżówkę walentynkową, brali udział w zabawach: „Mam uczucia - gesty sercem szeptane”; „ Gra muzyka”, „ Rozbite serca- znajdź swoja drugą połówkę”.

 

Więcej…
 
Znowu mamy sukces!

Są już wyniki KONKURSU POWIATOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO organizowanego przez PSJO „EUREKA” pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

I miejsce zajęła MARTYNA KULAWIEC – uczennica kl. 6d (opiekun Renata Jaśkiewicz). Wyróżnienia w w/w konkursie otrzymali: Karolina Kokoszka uczennica kl. 6d (opiekun Renata Jaśkiewicz) i Viktor Synowiec uczeń kl. 6b (opiekun Marek Haptaś).Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

R.J

 

 
Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego!
Piotr Koceniak uczeń klasy VIc został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Uczniem opiekuje się mgr Renata Pietrzyk.

 

Natomiast Ania Zdziebło z  klasy VId jest finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Opiekunem jest mgr Urszula Tarnawska.

Serdecznie gratulujemy osiągnięcia wspaniałych wyników!!!

R.P

 
Mikołaj - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego!

 

Uczeń naszej szkoły Mikołaj Malec z klasy VIe został laureatem wojewódzkiego konkursu matematycznego. Opiekunem Mikołaja jest mgr Izabela Haptaś. Gratulujemy!

I.H

 

 
Jasełka

W dniach od 13 do 17 stycznia 2014 r. pod kierunkiem wychowawczyni p. Beaty Feret uczniowie klasy 3 d wystawili wspaniałą sztukę teatralną „Jasełka z kolędami”, nawiązującą do tradycji świąt Bożego Narodzenia. Na uroczystość zostały zaproszone dzieci z przedszkoli nr 3, 4,12 oraz uczniowie klas 1 a, b naszej szkoły.

Młodzi aktorzy świetnie sobie poradzili z wystawieniem sztuki, podczas której nie tylko wykazali się talentem i zdolnościami artystycznymi, ale potrafili stworzyć miłą i przyjemną atmosferę.

 

Więcej…
 
Zapisy do klas pierwszych

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu organizuje zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015 dzieci z rocznika 2007 i 2008

Zapisy odbędą się w dniach 11 - 12 lutego 2013 r. w godz. od 1600 do 1900 w sali nr 15 w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8 ( tel. 774 52 50).

Szkoła zapewnia:

- naukę w klasach pierwszych na I zmianę
- edukację na wysokim poziomie, dostosowaną do indywidualnych możliwości każdego dziecka
- możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach w ramach kół zainteresowań
- wykwalifikowaną kadrę nauczycielską
- opiekę logopedy nad dziećmi z wadami wymowy
- fachową opiekę w świetlicy

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting