Baltie - etap wojewódzki rostrzygniety

W dniu 22 marca w CKPiDN w Mielcu odbył się konkurs programistyczny Baltie etap wojewódzki. Eliza Swół (kl. VIF) zajęła 8 miejsce, tuż za nią uplasowała się Weronika Cisińska (kl. VIb). W etapie wojewódzkim udział brali  Maciej Król, Kamil Kużdżał, Wiktoria Solarska, Julia Nowak.

 

 
Sprawdzian klas szóstych


Jesteśmy już po sprawdzianie. We wtorek 4 kwietnia 124 szóstoklasistów naszej szkoły zmierzyło się z zadaniami egzaminacyjnymi, które sprawdzą, na ile opanowali wiedzę z różnych dziedzin nauki. Trochę przejęci, odświętnie ubrani starali się wypaść jak najlepiej. W tym roku tematem przewodnim było rozważanie na temat sztuki dobrego pisania i mówienia. Sami uczniowie po napisaniu testu twierdzili, że nie był trudny choć trochę pracochłonny. Czekamy więc na wyniki i życzymy, aby były jak najlepsze.

zobacz test i galerię>>
 
Najważniejsze zawody

W dniach 23-24.03.2013 w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województw w pływaniu Młodzików 12 i 13 lat. W zawodach uczestniczyli młodzi pływacy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, uczniowie klasy VI i V, jednocześnie zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Ikar” Mielec. Były to najważniejsze zawody w sezonie zimowym dla pływaków. W imprezie uczestniczyło 24 zespoły z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

 

W klasyfikacji drużynowej podopieczni trenera Roberta Wieczorka zajęli bardzo dobre trzecie miejsce i z niecierpliwością będą wyczekiwać na ranking ogólnopolski po zestawieniu wszystkich wyników ze wszystkich rozegranych w tych dniach zawodów. Radość jaka towarzyszyła zawodnikom ze zdobycia trzeciego miejsca można zobaczyć na zdjęciach.

 

Więcej…
 
Wojewódzkie konkursy historyczne

Dnia 20 marca 2013 roku odbył się III etap (wojewódzki) ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1882 – 1922”. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów.

Anna Zdziebło,( V D) i Mikołaj Żelazko ( VI C) zostali laureatami natomiast Filip Kopera (VI A) wywalczył tytuł finalisty

Ania jest także finalistką Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Serdeczne gratulacje!

 
Ogólnoposki Turniej Bezpiczeństwa Ruchu Drogowego

22 maja odbył się finał miejskiego „ Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” Piotr Koceniak, Krzysztof Kobos i Karol Kotula reprezentowali naszą szkołę. Zwycięzcą indywidualnym turnieju został nasz uczeń PIOTR KOCENIAK. Gratulujemy. Opiekunem jest p. Marek Wanic.

 

 
Rower dla Piotrka

 


14 marca nasi uczniowie brali udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Startowały wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Mielca. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobył PIOTR KOCENIAK klasa Vc.

 

Szkołę naszą reprezentowali: Piotr Koceniak, Zuzanna Piekarska, Maciej Król i Jakub Witkowski.

PIOTR KOCENIAK I miejsce – awans do turnieju powiatowego (nagrodą był rower)

ZUZANNA PIEKARSKA i MACIEJ KRÓL - IV miejsce ( piłka do siatki, piłka do nogi)

Opiekun: Wanic Marek

 

 

Więcej…
 
SP6 Mielec w finale Wojewódzkim Minisiatkówki dziewcząt!

Wszystkie 3 roczniki ( dwójki, trójki i czwórki) UKS "Szóstka" Papillon Mielec, trenujące w klasach siatkarskich SP 6 awansowały do finałów wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Kinder+Sport 2013. Dziewczęta grały eliminacje od lutego tego roku, w różnych miastach- Nowa Dęba, Stalowa Wola, Dębica, Mielec i za każdym razem potwierdzały swoją wysoką formę, pokonując w eliminacjach największe ośrodki siatkarskie Podkarpacia. Najwięcej radości przyniosły najmłodsze siatkarki z Szóstki, które do finału weszły aż trzema zespołami ( K.Kulpa, K.Salach, L.Duszkiewicz, J.Bogdan, L.Działowska, O.Rzeźnik, A.Kędra, K.Chrabąszcz, K.Kubik- klasa IVe). W trójkach do finału wchodzą, uczennice Ve- A.Tabor, A.Wrońska, Z. Barbara, a w czwórkach -obecne mistrzynie Miasta Mielca, uczennice VI e- J.Koza, J.Nakonieczna, A.Konieczny, A. Bryk, I.Płaszewska, A.Lemiech, które przeszły przez eliminacje z kompletem punktów. Trener zespołów- B.Cetnar.
Wyjazdy dziewcząt na turnieje eliminacyjne finansował sponsor klas siatkarskich Papillon Club oraz Mosir Mielec.
 
Pływaliśmy w Stalowej Woli

W dniach 15-16.03.2013 odbyły się II Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w pływaniu, w których uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6, (zawodnikami Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec). Szczególnie był to ważny sprawdzian dla uczniów klasy V i VI , którzy za tydzień rozegrają w Ostrowcu Świętokrzyskim swoje Mistrzostwa Polski.

Więcej…
 
Witamy wiosnę na wesoło!

Pierwszego dnia wiosny odbyły się w naszej szkole wybory, ,,Naj...girl” zorganizowane przez samorząd. Spośród 32 kandydatek w tajnym głosowaniu wyłoniono finałową dziewiątkę. Kandydatki rywalizowały ze sobą w wielu dziedzinach. Musiały wykazać się wiedzą, sprytem i wdziękiem. Komisja, pod przewodnictwem pana dyrektora, pracowała w pocie czoła. Obecni na sali uczniowie gorąco dopingowali swoje faworytki. Oto wyniki:

 

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting