Aparat cyfrowy dla Piotra Koceniaka, plecak dla Zuzy Piekarskiej
3 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się wręczenie nagród w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ . Uczniowie naszej szkoły zajęli dwa pierwsze miejsca, upoważniające do udziału w turnieju powiatowym, który odbędzie się 12 kwietnia w Wadowicach Górnych. Piotrek Koceniak został zwycięzcą po raz drugi. W ubiegłym roku wygrał rower i tablet. Życzymy powodzenia w turnieju powiatowym. Opiekunem był Pan Marek Wanic.
Więcej…
 
Podziękowania dla SP6

 
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
29 marca 2014 r w Ostrowcu Świętokrzyskim pływacy Ikara Mielec  startowali w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13-letnich. Zaprezentowali bardzo dobra formę.Najlepszy z 12-latków Dawid Książnicki w swoim koronnym stylu  klasyku na 100 i 200 m zajął pierwsze miejsce.W dwóch pozostałych startach na 200 m stylem zmiennym i grzbietowym zdobył 2 i 3 miejsce.
Więcej…
 
Rewanże w Łańcucie...
W rewanżowym turnieju, w pięknej Hali Mosir w Łańcucie ponownie spotkały się najlepsze siatkarskie ośrodki Podkarpacia. Niestety, organizatorzy kolejnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Kinder+Sport  - MKS Łańcut, liczący na zwycięstwo na swoim terenie, nie mieli powodów do radości.
Więcej…
 
Warsztaty w Rzeszowie
Fotoreportaż z warsztatów projektu "Szkoła Współpracy", które odbyły się w Rzeszowie 27 marca 2014 roku. Wzięli w nich udział przedstawiciele rodziców, uczniów i nauczycieli.

zobacz zdjęcia i filmik
 
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Drużyna gimnastyczna w składzie: Julia Gancarz, Alicja Divile, Aleksandra Cwanek, Nikola Bara, Weronika Ochał i Patrycja Wilczek pod opieką nauczycielki Doroty Wieczorek reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce, które odbyły się 24.03.2014 r. w Zarzeczu. W zawodach tych rywalizowało 31 szkół woj. podkarpackiego. Nasze zawodniczki w klasyfikacji drużynowej w wieloboju: ćwiczenia wolne, równoważne i skok przez kozła, uplasowały się na 15 pozycji. Na duże wyróżnienie zasługuje Julia Gancarz z kl. 4f, która w klasyfikacji indywidualnej w konkurencji -skok przez kozła zajęła 8 miejsce a w wieloboju 24 miejsce wśród 120 startujących zawodniczek.

 
Ogłoszenie Rady Rodziców
Serdecznie zapraszam na zebranie Rady Rodziców w dniu 02.04.2014 roku o godz. 1700. Szczególnie zapraszam rodziców klas szóstych, ponieważ chciałbym omówić zakończenie roku  w tych klasach.                                                                                                                                                         Maciej Ochab
 
Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu

Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt! Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu po raz czwarty została najlepszą drużyną siatkarską w powiecie mieleckim. Turniej o Mistrzostwo Powiatu odbył się w sali Szkoły Podst. nr 6, a walczyły drużyny: gospodynie w składzie : Zuzanna Barbara, Aleksandra Tabor, Anna Wrońska, Zuzanna Sankowska, Nicole Bec, Oliwia Dragan, Kinga Salach, Liwia Działowska, Karolina Kulpa, Laura Duszkiewicz, Katarzyna Chrabąszcz, Julia Bogdan , SP Trzciana, SP Dąbie.

Więcej…
 
Lekcja otwarta
W ramach współpracy z mieleckimi placówkami oświatowymi p.Renata Jaśkiewicz i p. Aneta Strokoń zorganizowały w dniu 19.03.2014r. lekcję otwartą z języka angielskiego dla 5 grupy przedszkolnej z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Mielcu. Podczas zajęć dzieci mogły zapoznać się z najnowszymi technikami multimedialnymi stosowanymi podczas nauki języka angielskiego. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości i dostarczyły mnóstwo wrażeń.

 

 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting