Festiwal tańca


Wszystkich miłośników ruchu i tańca, od klasy pierwszej po szóste, zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy w naszej szkole festiwalu, który odbędzie się 29 kwietnia na sali gimnastycznej. Można zatańczyć dowolny układ solo, w duecie lub w grupie od 3 do 7 osób. Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu jest pani Dorota Wieczorek, do której prosimy dostarczać zgłoszenia w terminie do 3 kwietnia b.r. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły lub bezpośrednio u organizatora. Najlepsi zostaną nagrodzeni. A zatem zapraszamy do tańca.

e.k.

 

pobierz kartę zgloszeń>>
 
Łyżwiarstwo szybkie

W dniu 6 marca 2013 roku w Dębicy odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Na zawodach drużyna naszej szkoły w składzie: N.Niedbała, O. Rembowicz, I.Bień, K.Kotula, P.Kosiorowski i W.Maciołek zajęła bardzo dobre 11 miejsce. Cieszymy się z występu naszych zawodników ponieważ zdecydowana większość drużyn, którym ulegli po zaciętej walce, to zawodnicy na codzień uprawiający hokej lub łyżwiarstwo figurowe. Opiekunami naszych łyżwiarzy są p. M.Kulig i p. St.Płaneta

 

 

 

 

Więcej…
 

W dniu 6.03.2013 w Dębicy odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Na zawodach tych drużyna naszej szkoły w składzie: N.Niedbała, O.Rembowicz, I.Bień, K. Kotula, P.Kosiorowski, W.Maciałek zajęła bardzo dobre 11 miejsce. Cieszymy się z występu naszych zawodników ponieważ zdecydowana większoœć drużyn, którym ulegli po zaciętej walce, to zawodnicy na codzień uprawiajšcy hokej lub łyżwiarstwo figurowe.Opiekunami naszych łyżwiarzy sš p. M.Kulig i St.Płaneta.
 
Brawo! SP6 na czele.

 

 

BRAWO !!!  SP6 na czele (1983pkt.-5.03.13). I TY dołącz do Drużyny Florka.

4 marca wystartowała akcja edukacyjno-konkursowa "Warzywkowo".

Dołącz do "Drużyny Florka", której organizatorem jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie www.warzywkowo.pl

 
Rekolekcje

 


W dniach 11, 12 i 13 marca 2013 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne.

Harmonogram rekolekcji:
11 marca 2013 r.     godz. 800 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 1000 uczniowie klas I, II
12 marca 2013 r.     godz. 1100 uczniowie klas I, II
godz. 1400 uczniowie klas III, IV, V, VI
13 marca 2013 r.    godz. 800 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 900 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 1100 uczniowie klas I, II

Informuję, że w czasie rekolekcji otwarta jest świetlica szkolna, biblioteka i stołówka.

dyrektor szkoły

Grzegorz Tychanowicz

 
Biała szkoła dla sportowców

Uczniowie klas siatkarskich oraz pływackich ze Szkoły Podstawowej nr 6 byli uczestnikami białej szkoły w Porebie Wielkiej.W czasie pobytu uczyli sie jazdy na nartach zjazdowych i biegowych, brali udział w zawodach sportowych.Uczestnicy białej szkoły wypoczywali także  na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej.Uczniowie mieli możliwość pogłębiać wiedzę z różnych dziedzin, a nastepnie sprawdzać ją w konkursach organizowanych w placówce.
Wszystkie zajęcia prowadzone były przez szkolnych opiekunów oraz wyspecjalizowaną kadrę z Domu Wczasów Dzieciecych w Porębie Wielkiej. Wszystkim dziękujemy za miło spędzony wspólnie czas.

 

Więcej…
 
Cyfrowa szkoła - cd...

Od ostatniego artykułu minęło już dwa miesiące. Nie znaczy to, że nic nie działo się w naszej szkole. Projekt Cyfrowej szkoły zakłada doposażanie szkół w sprzęt  umożliwiający wykorzystywanie TIK na lekcjach, jak również podnoszenie kompetencji nauczycieli. Przez cały okres trwania  programu nauczyciele naszej szkoły  uczestniczą w kursie organizowanym przez CEO, który składa się z comiesięcznych modułów. Do tej pory  wszyscy nauczyciele klas IV - VI zapoznali sie z takimi tematami jak :

Więcej…
 
Konkurs Baltie

 

W styczniu 2013 roku uczniowie klas szóstych brali udział w konkursie  programistycznym Baltie 2013. Był to jeden z pięciu etapów. Zainteresowanych programowaniem w Baltie czeka na początku marca udział w etapie regionalnym (powiatowym). Myślę, że nie zabraknie też umiejętności na etap międzynarodowy. Poniżej znajduje się  lista uczniów zakwalifikowanych do  etapu powiatowego.

 

 

 

Lista zakwalifikowanych
 
Ogólnopolski Turniej mini siatkówki...

W sobotę w hali gim 2 w Mielcu, już po raz trzeci odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju mini siatkówki dziewcząt Kinder+ Sport 2013. Ten prestiżowy turniej dla dzieci przyciąga corocznie tysiące młodych zawodniczek i zawodników. Walki odbywają się na terenie województw, następnie w finale ogólnopolskim w Zabrzu spotykają się zwycięzcy aby walczyć o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Bardzo długa jest to droga i aby znaleźć się w gronie najlepszych trzeba przez kilka miesięcy rozegrać kilkadziesiąt meczy. Klasy siatkarskie SP6 w Mielcu walczą po raz trzeci w tym turnieju , do tej pory ze zmiennym szczęściem ale zawsze w ścisłej czołówce województwa. W tym roku do mielca przyjechało 38 drużyn z Podkarpacia (120 dziewcząt), rozgrywki trwały 6 godzin. I wreszcie!!! Reprezentacja UKS Szóstka Papillon Mielec- Salach Kinga, Kulpa Karolina, Duszkiewicz Laura, wygrywa turniej bez straty pkt! Drugie miejsce zajęły również reprezentantki klasy siatkarskiej z SP 6 - Bogdan Julia, Działowska Liwia, Rzeźnik Oliwia. Trener drużyn oraz organizator turnieju- Beata Cetnar. Sędzia główny - Maciej Zubrzycki. Nagrody wręczał dyr. SP6 w Mielcu- G. Tychanowicz

Organizator dziękuje p. A. Gałkowskiemu- Wydział Edukacji UM, p. Dyrektor Gim 2-M. Wacławskiej , Klubowi Stal Mielec S.A. oraz SMS w Mielcu, dzięki którym ten turniej się odbył.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting