Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

Od 13 do 24 stycznia 2020 r. w naszej szkole organizowane będą zajęcia sportowo – rekreacyjne. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 lub u nauczycieli wychowania fizycznego (p. J. Rusek, p. B. Omiotek, p. R. Wieczorek). Informacje o programie znajdują się u prowadzących.

 

 
Konkurs na kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim

Tuż przed świętami został rozstrzygnięty „Konkurs na kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim”. Uczniowie wykazali się pomysłowością, kreatywnością i talentem. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Sonia Płaza 4b, II miejsce – Antonina Gil 4b, III miejsce – Jakub Hałka 4e

Wyróżnienia: Monika Mazur 6d, Maria Kozdęba 6e, Mikołaj Bundyra 4e, Andrzej Nadzieja 4b, Kacper Galary 5b. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Konkurs przygotowali i przeprowadzili: p. Agnieszka Brunecka, p. Bernadetta Szatkowska i p. Marek Haptaś.

red. bsz

 

 
STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie czwarte Zawody Mikołajkowe

W dniu 07.12.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 OSKAR BEC [55/100], SZYMON MARKULIS [75/100], JULIA CEREFIN [52/100], IZABELA BIELASZKA [59/100] z klasy VIII „B”, LAURA OCHAB [60/100], JAKUB MIAZGA [74/100], RADOSŁAW PACUŁA [72/100] z klasy VIII „D”, SYLWIA MAZUR [79/100], ANNA SZYLIŃSKA [70/100], OLIWIER BROŻYNA [dyskwalifik/100], DOMINIK RZESZUTEK [28/100], DANIEL STALA [ 27/100] z klasy VIII „E”, BARTOSZ ŻUCZEK [60/100], MICHAŁ OBŁUDEK [66/100], JAKUB O’HARA [25/100], OSKAR ANDRAKOWICZ [69/100], KACPER WĘGRZYN [ 13/100] z klasy VIII „F” pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
Siatkarki klasy 7 e na meczu CEV Volleyball Cup ASPTT MULHOSE VOLLEY Francja-Developres SkyRes Rzeszow!!!

Ten dzień uczennice klasy siatkarskiej 7 e będą wspominać bardzo długo. Zawodniczki naszej szkoły miały bowiem okazję uczestniczyć w meczu pucharowym CEV francuskiej drużyny ASPTT MULHOUSE VOLLEY i polskiej drużyny DeveloPress SkyRes Rzeszów. Dzięki uprzejmości pani Pauliny Peret , dziewczyny mogły obejrzeć mecz na bardzo wysokim poziomie oraz porozmawiać z zawodniczkami i trenerami. Szczególnie zapamiętane zostanie z pewnością wspólne zdjęcie oraz autograf  trenera światowej sławy Stephane Antiga, który obecnie prowadzi rzeszowską drużynę siatkówki kobiet.

Więcej…
 
Kiermasz charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu

W naszej szkole zorganizowano kiermasz z którego dochód przeznaczyliśmy dla podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu.Zebraliśmy 1570 złotych.Bardzo dziękujemy rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się w tę piękną akcję.Kiermasz zorganizowały panie R.Pieńczewska, M.Kobos,J.Osnowska i M.Przybyło.
BARDZO DZIĘKUJEMY❤❤❤

red.R.Pieńczewska

Więcej…
 
Wycieczka kl. V c i IV a do Fabryki Czekolady

Dnia 18.12.2019 r. uczniowie klas V c i IV a wzięli udział w wycieczce do Fabryki Czekolady Coco De Mer w Rzeszowie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach, podczas których miały możliwość wykonania czekolady według własnego pomysłu. Wysłuchały także ciekawego wykładu na temat postania czekolady. Po części warsztatowej uczniowie mieli czas na zabawę w Kulkolandzie. Śmiechom nie było końca. Na pamiątkę każdy uczestnik otrzymał własnoręcznie wykonaną czekoladę, dyplom potwierdzający udział w warsztatach, czapeczkę oraz fartuszek. Uczniowie mieli możliwość zakupu słodkiego prezentu gwiazdkowego.

red. Anna Dugiełło,  Angelika Rybak- Pietryka

Więcej…
 

 

6 grudnia to dzień, na który czekają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli. To czas licznych miłych niespodzianek. Jedna z nich nie ominęła uczniów naszej szkoły, ponieważ mieliśmy okazję spotkać się ze świętym Mikołajem. W sali nr 17 zebrali się uczniowie wszystkich klas pierwszych oraz uczniowie klasy II c. Najpierw z zainteresowaniem obejrzeli krótkie przedstawienie przygotowane przez koleżanki i kolegów z klasy V e.

Więcej…
 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting