Lista kandydatów przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu w roku szkolnym 20202021 /zakładka rekrutacja/                          
Akcja - dzieciakidorakiet.pl

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu uwielbiają sport. Chętnie uczestniczą w zajęciach wychowania fizycznego i biorą udział w licznych imprezach i zawodach sportowych. Zamiast stać i na smartfonie grać, wolą biegać i w tenisa grać.

Proszę o udostępnienia i głosy na SP6 MIELEC

 

 

 
STRZELECTWO SPORTOWE” spotkanie drugie

W dniu 26.10.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim spotkaniu  V Edycji Ligi Strzeleckicj. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali: JULIA CEREFIN [64/100], JAN MOJEK [26/100], IZABELA BIELASZKA [76/100] z klasy VIII „B”, SZYMON KARDYŚ [64/100], SEBASTIAN KRAKOWSKI [64/100], SEBASTIAN JEŻ [ 67/100], LAURA OCHAB [77/100], JAKUB MIAZGA [62/100], RADOSŁAW PACUŁA [75/100] z klasy VIII „D”, SYLWIA MAZUR [91/100], ANNA SZYLIŃSKA [57/100], OLIWIER BROŻYNA [71/100], DANIEL STALA [73/100] z klasy VIII „E”, MICHAŁ OBŁUDEK [45/100], KACPER WĘGRZYN [70/100], OSKAR ANDRAKOWICZ [72/100]z klasy VIII „F”.

Więcej…
 
LEKCJE PIERWSZEJ POMOCY Z AUTOMOBILKLUBEM

W dniu 29 października 2019r. z inicjatywy nauczyciela przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa pana Izydora Ingrama odbyła się w naszej szkole lekcja z pierwszej pomocy, którą poprowadziła pani Weronika Czerwińska ratownik drogowy z Automobilklubu Mieleckiego.

Więcej…
 
Podsumowanie konkursu „uDOSTĘPniacze”

14 października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali ogólnopolskiego konkursu ,,uDOSTĘPniacze'', która odbyła się w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odnaleźć bariery w swoim otoczeniu, utrudniające codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami, a następnie wskazać sposoby usunięcia tych przeszkód. Przedstawiciele z naszej szkoły jako pracę konkursową przygotowali przejmujący film pt. „Mur, który dzieli”, który wywarł pozytywne wrażenie na kapitule konkursowej. Podczas gali mieliśmy przyjemność wysłuchania wzruszających wystąpień, dotyczących dostępności w codziennym życiu, poprowadzonych przez osoby niepełnosprawne. Tuż po nich nastąpiło oficjalne wręczenie nagród przez wiceminister inwestycji i rozwoju - Pani Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak.

Więcej…
 
Pływacy „IKARA” Mielec w czołówce Polski

Ukazały się ogólnopolskie wyniki młodzików 12 i 13 lat w pływaniu za rok szkolny 2018/2019 opublikowane przez Polski Związek Pływacki. Uczniowie klas pływackich VI i VII Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, zawodnicy MKS IKAR Mielec wywalczyli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach ogólnopolskich indywidualnie jak i drużynowo.

Więcej…
 
Z wizytą w Starostwie

23 października 2019 r. dzieci z klasy III B naszej szkoły dzięki pomocy p. Joanny Tomczak - głównego specjalisty w Biurze Rady i Zarządu Powiatu Starostwa Powiatowego w Mielcu, odwiedziły siedzibę władz Powiatu Mieleckiego. Klasa dotarła do Starostwa pod opieką swoich wychowawców p. Agnieszki Drozdowskiej i p. Danuty Mirek. Uczniowie najpierw udali się do gabinetu Starosty Mieleckiego Stanisława Lonczaka, który przywitał grupę słodkimi prezentami, a następnie opowiedział o swojej pracy.

Więcej…
 
Ogólnopolska akcja BohaterOn – włącz historię!

Małe, duże, mniej lub bardziej kolorowe, z flagą, ze znakiem Polski Walczącej, ale wszystkie wykonane starannie, z sercem, bo przecież ich adresatami są uczestnicy Powstania Warszawskiego. Kartki – w przeważającej większości z motywami patriotycznymi -  zostały opatrzone indywidualnymi życzeniami dla warszawskich Powstańców. W taki oto sposób już po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję BohaterOn – włącz historię! Zgodnie ze zmianami dokonanymi w tym roku przez Organizatora akcji wykonano własnoręcznie blisko 80 kart, które zostały wysłane na adres fundacji we Wrocławiu. Autorzy kartek to uczniowie z klas: IVa, VIe, VIIa, VIId, i VIIIa. Nauczyciele odpowiedzialni za przeprowadzenie akcji w szkole: B.Witkowska, A.Ungeheuer.

Red. A. Ungeheuer

Więcej…
 
Wycieczka do Blizny i Pustkowa

25 września bieżącego roku uczniowie klasy 7f pod opieką pani Izabeli Haptaś i pani Urszuli Tarnawskiej byli na edukacyjnej wycieczce w Parku Historycznym w Bliźnie oraz w Europejskim Centrum Pamięci i Pojednania w Pustkowie. Młodzież miała okazję zapoznać się z historycznymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej, które rozgrywały się na terenach położonych blisko Mielca. Uczniowie mogli usiąść w kokpicie samolotu, wejść do jeepa, czy przejść kawałek okopu, co z pewnością wzbogaciło ich wiedzę i uatrakcyjniło pobyt w muzeum.

 

red. I. Haptaś

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Filmoteka szkolna

Konkursy 2019/2020

Znajdź nas na ...

100 lat niepodległości

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting