24 października 2017 r. (wtorek) odbędzie się zbiórka makulatury w ramach konkursu "Kultura a makulatura".                  
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 17 marca 2017 roku odbył się II etap Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych „Eureka”.Wyróżnienie w w/w konkursie otrzymał Oliwier Brożyna uczeń klasy V e. Opiekunem jest mgr Agnieszka Brunecka.

W dniu 21 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

Gratulujemy!!!

 
Zawody gimnastyczne

Zastęp gimnastyczny już po raz czwarty reprezentował naszą szkołę  w Finale Wojewódzkim w Gimnastyce  Dziewcząt, który odbył się 03.04.2017r. w Zarzeczu. W zawodach wzięły udział: Amelia Jaworska, Róża Magda,  Patrycja Sitnik, Dominika Warchałowska, Sylwia Mazur, które drużynowo uplasowały się na XII miejscu spośród 32 szkół. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Amelka Jaworska, która w klasyfikacji indywidualnej poszczególnych konkurencji zajęła: IX miejsce w skoku przez kozła, XI miejsce w ćwiczeniach równoważnych i XXIV w ćwiczeniach wolnych ostatecznie zajmując XI miejsce spośród 131 startujących zawodniczek. Do zawodów uczennice przygotował a p. Dorota Wieczorek.               Naszym gimnastyczkom gratulujemy SUKCESÓW!!!

 
Informacja

2 maja 2017 r. (wtorek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu na świetlicy szkolnej będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Rodzice, którzy nie mogą zapewnić dziecku opieki składają  wniosek do wychowawcy klasy do 27 kwietnia 2017 r. (czwartek). Formularz dostępny jest w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

pobierz wniosek

 
Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocna pisanka”

12 kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”, który był adresowany do uczniów klas pierwszych i drugich. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie formy płaskiej przedstawiającej pisankę i ozdobienie jej dowolną techniką.

Więcej…
 
Przedstawienie wielkanocne

11.04.2017 r. w naszej szkole zostało przedstawione Misterium pt. „Zmartwychwstanie”. Wystąpili uczniowie z klasy V f, IV b i chór szkolny pod kierunkiem pani Alicji Jasińskiej. Na uroczystość przybył również ksiądz prałat Kazimierz Czesak, który złożył wszystkim wielkanocne życzenia. W imieniu dyrekcji przemówiła pani Beata Czarnota. Dzieci chętnie pokazywały swoje aktorskie talenty, aby przybliżyć nauczycielom i całej społeczności uczniowskiej radość wielkanocnego poranka. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera. Całość przygotowała pani Mariola Wiechowska, dekoracje wykonały panie Dorota Łaz i Anna Woźniak.

Więcej…
 

SUKCESY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „SUPER LION”

W dniu 31 marca 2017r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Super Lion” dla trzecioklasistów. Został on przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu. W konkursie wzięło udział 86 uczniów z 16 szkół podstawowych. Wśród 13 nagrodzonych, aż 6 osób to uczniowie naszej szkoły!!!

III miejsce zajęli – ex aequo Cezary Kapinos i Dominik Kuzara z kl. 3 d,

Więcej…
 
Informacja

Istnieje możliwość zapewnienia opieki dzieciom rodziców pracujących w czasie przerwy świątecznej tj. w dniach:
13 kwietnia 2017 r. w godzinach  6.00 – 16.30
14 kwietnia 2017 r. w godzinach  6.00 – 16.30
18 kwietnia 2017 r. w godzinach  6.00 – 16.30.
Zainteresowani rodzice uzupełniają wniosek (do pobrania ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły), składają do dyrektora szkoły za pośrednictwem wychowawców klas.
Termin składania wniosków – do 10kwietnia 2017 r.(poniedziałek) do godz. 15.00.
Pobierz wniosek: wniosek

 

 
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10 i 11-letnich

W tegorocznych Mistrzostwach Okręgu w pływaniu dzieci 10 i 11 letnich startowało 193 zawodników i zawodniczek z 14 klubów okręgu podkarpackiego. Ikara Mielec reprezentowało 29 najmłodszych pływaków. Najlepiej wypadła 10 letnia Maja Tchórzewska

Więcej…
 
MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNY - MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA

W dniu 23 marca 2017 roku w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji: „MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO- MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA”. Odbyło się również wręczenie nagród. Laureatami tego konkursu z naszej szkoły zostali: Jakub Hałka kl 1B, Kacper Chmara kl 1B, Paulina Gąska kl 1B, Maria Kozdęba 3E, Marcelina Sączawa 3E, Kornelia Madycka  4B, Oliwia Baltazar 4C, Anna van Hoven 4D, Weronka Borsuk 5E, Gabriela Tarasek 6C, Wiktoria Paździor 6D. Laureatom gratulujemy!

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting