Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
Pomaganie jest dziecinnie proste – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagrała w naszej szkole i aż trudno uwierzyć, ale dzieje się tak od 1994 roku.  Kolejne, nowe pokolenia dołączają do tej wspaniałej akcji pomagania i dzielenia się dobrem.  Pod batutą naszego dyrygenta - Marioli Drewniak,  zebraliśmy  ponad 7 tysięcy złotych. To prawdziwy rekord!

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 24 stycznia 2019 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:
godzina 16.30 – klasy I – III – ul. Solskiego 8,
godzina 17.30 – klasy IV – V oraz VIIb, VIId – ul. Solskiego 8,
godzina 17.00 – klasy VI – VIII oraz klasy gimnazjalne – ul. Biernackiego 6.

 
Ogłoszenie

W dniu 28 stycznia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 na jadalni, w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8, odbędzie się wykład dla rodziców dotyczący sposobów komunikacji pomiędzy  uczniem - rodzicem - nauczycielem, na który serdecznie zapraszamy.

 
ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) coraz więcej spraw urzędowych można załatwić nie wychodząc z domu. W najbliższych dniach pakiet tych usług zostanie rozszerzony o system elektronicznej rekrutacji do publicznych szkół,  przedszkoli i żłobków na terenie miasta Mielca.

Co ważne, w odniesieniu do szkół i przedszkoli będzie to jedyny sposób na  zapisanie dziecka do wybranej placówki, gdyż dotychczasowe formularze papierowe zostały wycofane.

Więcej…
 
Zbiórka złomu kluczowego

Świetlica szkolna ogłasza zbiórkę złomu kluczowego na rzecz fundacji "Akogo" wspierającej działalność kliniki "Budzik". Serdecznie zapraszamy uczniów SP6, ich rodziny i przyjaciół do wzięcia udziału w akcji. Szczegółowych informacji udziela p. Anna Łączak.

red. A.Łączak

Więcej…
 
Zabawa choinkowa dla uczniów SP 6

W dniu 16 stycznia 2019 r. (środa) w Studio 8 przy  ul. Kazimierza Pułaskiego 2A w  Mielcu odbędzie się zabawa choinkowa dla uczniów SP 6  organizowana przez szkołę i Radę Rodziców.

Zabawa odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

1000 – 1215 uczniowie klas I – III

1230 – 1445 uczniowie klas IV – V

1500 – 1715 uczniowie klas VI – VII

1730 – 2000 uczniowie klas VIII i gimnazjalne.

Więcej o organizacji zajęć dydaktycznych
 
Misterium bożonarodzeniowe

21.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się Misterium o Bożym Narodzeniu pt. „Do Betlejem nie jest tak daleko”. W klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia została ukazana istota tego wydarzenia. W piękny sposób młodzi aktorzy zaprosili nas, abyśmy przyjście Mesjasza na świat przeżywali w atmosferze miłości, a przede wszystkim spotkali się z przychodzącym Bogiem w Osobie Małego Dzieciątka. W montażu słowno-muzycznym wzięli udział uczniowie klasy V e, VI c, IV a, I b i chór szkolny pod kierownictwem pani Alicji Jasińskiej.

red. Mariola Wiechowska

Więcej…
 
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

20 grudnia 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”. Dzieci za pomocą różnorodnych technik wykonały niezwykłe prace. Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny, bowiem każda z nich była oryginalna oraz wykonana z największą starannością. Konkurs został zorganizowany dla uczniów klas I – III przez panią Beatę Feret,  panią Agnieszkę Drozdowską i  panią Marię Pieróg. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, które zostały wręczone wyróżnionym dzieciom przez panią dyrektor Marzenę Rybak.

Więcej…
 
STRZELECTWO SPORTOWE - Spotkanie czwarte

W dniu 22.12.2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W czwartym spotkaniu strzeleckim brali udział następujący uczniowie z naszej szkoły: MACIEJ KUKULSKI [95/100], DAWID HINZMANN [90/100] z klasy VIIIa, MAGDALENA BIELASZKA [29/100], JAKUB ŚWIATEK [94/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [96/100], JAKUB OSNOWSKI [94/100], MACIEJ MOJEK [80/100], z klasy VIII c, WIKTOR PROSZAŁEK[92/100] z klasy VIII d. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting