Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 20 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez PSJO „Eureka”. Piotr Rzeszuciński z klasy 6b zajął III miejsce zdobywając tym samym tytuł laureata. Opiekunem jest p. A.Majocha.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Więcej…
 
Spotkanie z pracownikiem banku

W dniu 23.03.2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pracownika banku  PKO BP – Joanny Bochenek z uczniami klas pierwszych: Ib i Ic oraz klasą drugą - IId. Tematem spotkania w klasach pierwszych było ,,Czy pieniądze są nam potrzebne?” Podczas ciekawego i dynamicznego spotkania uczniowie prezentowali swoją wiedzę na temat rozumienia pojęcia funkcji pieniądza; wyjaśniali, dlaczego ludzie posługują się pieniędzmi; określali, jakie funkcje pełni pieniądz;  przedstawiali, jakie związki zachodzą pomiędzy pracą, a ich zarabianiem.

Więcej…
 
Efekty projektu europejskiego PO WER w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/18 roku nauczyciele języka angielskiego naszej szkoły wzięli udział w europejskim projekcie PO WER Mobilność kadry edukacji szkolnej.

Projekt, w którym uczestniczyliśmy, nosił nazwęMisja i powołanie nauczycielarozwijanie siebie poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenie zawodowego.

Więcej…
 
Wielki sukces sportowy

Wielki sukces młodych uczennic SP 6 w Mielcu, dziewczyny w kategorii 2007 i młodsi wygrały zawody w drużynowych biegach przełajowych który odbył się w dniu 11.04.2018 w Kolbuszowej. Ich starsze koleżanki z rocznika 2005-06 zajęły IV miejsce.

Rocznik 2007 - I miejsce i awans do Finału Wojewódzkiegow składzie: Jacher Natalia, Korb Kalina, Flaum Zuzanna, Latała Jagoda, Lachowska Gabriela, Gryndzia Wiktoria.

Więcej…
 
ARE YOU SAFE ON THE NET? - CYFROWOBEZPIECZNI

Klasy mistrzostwa sportowego w SP 6 i wybrane klasy drugie oraz trzecie, w ramach realizowanego projektu „Cyfrowobezpieczni”, wzieły udział w lekcjach języka angielskiego poświęconych cyberbezpieczeństwu.

Więcej…
 
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 24 marca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr Wojciecha Snopkowskiego brali udział w eliminacjach miejskich Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Natalia Krempa, Hanna Pietrucha, Igor Jabłoński, Paweł Siedlecki zajmując I miejsce a tym samym zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

Więcej…
 
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ,,Super Lion"

W dniu 6 kwietnia 2018r. w Tarnobrzegu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Super Lion” dla klas III.W konkursie wzięło udział 86 uczniów z 18 szkół województwa podkarpackiego. LAUREATEM  w/w konkursu z naszej szkoły został OLAF STEC z klasy IIId – opiekun A.Majocha. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

 

 
Spotkanie z ratownikiem medycznym

W dniu 28.03.2018 r. z inicjatywy Bernadetty Szatkowskiej gościliśmy w świetlicy szkolnej ratownika medycznego z Pogotowia Ratunkowego w Mielcu - pana Jakuba Betleja, który przeprowadził zajęcia dla uczniów klas pierwszych i trzecich z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na samym początku Pan Ratownik pokazał uczniom jak wygląda strój, w którym pracuje na co dzień. Wyjaśnił również, na czym polega jego praca oraz czym zajmują się poszczególne służby ratunkowe.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Kto czyta, nie błądzi”

Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Kto czyta, nie błądzi”

pobierz listę

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting