Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
Rekolekcje wielkopostne

W dniach od 11 do 13 marca 2019 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje będą się odbywały według harmonogramu przesłanego przez parafię MBNP:

 

zobacz: HARMONOGRAM

W czasie rekolekcji odbędą się próbne egzaminy ósmoklasistów zgodnie z harmonogramem:

11 marca 2019 r. – język polski od 1030 do 1230,

12 marca 2019 r. – matematyka od 1100 do 1240,

13 marca 2019 r. – język angielski od 1100 do 1230

W czasie rekolekcji otwarta jest świetlica szkolna, biblioteka i stołówka.

 

 

 

 
Informacja o obiadach w czasie rekolekcji

W dniach od 11 do 13 marca podczas rekolekcji wielkopostnych obiady będą wydawane w budynku przy ulicy Solskiego w godzinach 10.30 – 13.30. Proszę o wcześniejsze zgłoszenia ewentualnych nieobecności dzieci na obiadach w czasie rekolekcji.

 
STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie piąte

W dniu 26.01.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w piątym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W piątym spotkaniu strzeleckim uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły. MACIEJ KUKULSKI [94/100], DAWID HINZMANN [86/100], MACIEJ POPIOŁEK [92/100] z klasy VIIIa, MAGDALENA BIELASZKA [86/100], JAKUB ŚWIATEK [90/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [95/100], JAKUB OSNOWSKI [98/100] z klasy VIII c, WIKTOR PROSZAŁEK[92/100] z klasy VIII d. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
Turniej piłki nożnej klas V.

W dniu 29.01.2019 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej klas V. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji oraz grad bramek - w 10 spotkaniach padło aż 50 goli!. W finale spotkało się dwóch godnych siebie rywali - uczniowie klas V C i V F. Po bardzo zaciętym spotkaniu, zakończonym rzutami karnymi zwyciężyła drużyna z klasy V F. Królem strzelców turnieju został zawodnik klasy V E - Jaśkiewicz Piotr - 11 bramek. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. Klasę V F reprezentowali:  Wilk Mikołaj, Blicharz Filip, Ochalik Adrian, Głaz Karol, Lipiński Bartosz, Woyterski Alan.

red. M.Karasiński
 
Dzień Kubusia Puchatka

23 stycznia gościliśmy w naszej szkole uczniów klas „0” z Miejskich Przedszkoli nr 3, 4 i 13 wraz z opiekunami. Dzieci wzięły udział w obchodach Dnia Kubusia Puchatka, zorganizowanych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Przedszkolaki odwiedzały klasy I-III, wykonując różne zadania. Układały puzzle, śpiewały, tańczyły, skakały na piłkach „kangurkach” a nawet brały udział w degustacji miodu. Na zakończenie wizyty w szkole wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

E. Kwiecień

Więcej…
 
Finał etapu szkolnego "Wielkiej Ligii Czytelnków"

Od października 2018 do końca stycznia 2019 uczniowie naszej szkoły, którzy zgłosili się do Ogólnopolskiego Konkursu  "Wielka Liga Czytelników", zdobywali kolejne sprawności  czytając wybrane pozycje książkowe i rozwiązując na podstawie nich testy. Nie było to łatwe zadanie, gdyż wymagało systematyczności, a przede wszystkim chęci oraz zaangażowania ( czasami także rodziców). Dlatego, choć do konkursu zgłosiło się wielu chętnych, do końca wytrwała tylko połowa z nich. W kategorii klas I - IV Dyplomy Czytelnika i Aktywnego Czytelnika zdobyło 17 uczniów, natomiast z klas V - VIII tylko jedna osoba zdobyła wymaganą ilość sześciu sprawności.

Więcej…
 
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

Od 11 do 22 lutego 2019 r. w naszej szkole organizowane będą zajęcia sportowo – rekreacyjne. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 lub u nauczycieli wychowania fizycznego (p. J. Rusek, p. B. Omiotek, p. M. Tor, p. R. Wieczorek). Informacje o programie, jak i karty zapisu, znajdują się u prowadzących.

 

 
Podsumowanie III edycji akcji Bohater ON – włącz historię!

W październiku 2018 roku klasy gimnazjalne oraz klasa VG włączyły się w akcję pisania kartek do uczestników powstania warszawskiego. Na adres fundacji Sensoria wpłynęło ponad 290 tys. kartek, w tym także nasze kartki. W ten sposób wielu młodych ludzi podziękowało uczestnikom walk o stolicę za ich patriotyczną postawę i odwagę. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy list od pana Andrzeja Wernica – uczestnika powstania warszawskiego. Pan Andrzej napisał: „Zwracam się z serdecznym podziękowaniem za karty, które otrzymałem podczas gali finałowej kampanii „BohaterOn – włącz historię!” w Teatrze Polskim, w Warszawie, 13 grudnia.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting