Finał etapu szkolnego "Wielkiej Ligii Czytelnków"

Od października 2018 do końca stycznia 2019 uczniowie naszej szkoły, którzy zgłosili się do Ogólnopolskiego Konkursu  "Wielka Liga Czytelników", zdobywali kolejne sprawności  czytając wybrane pozycje książkowe i rozwiązując na podstawie nich testy. Nie było to łatwe zadanie, gdyż wymagało systematyczności, a przede wszystkim chęci oraz zaangażowania ( czasami także rodziców). Dlatego, choć do konkursu zgłosiło się wielu chętnych, do końca wytrwała tylko połowa z nich. W kategorii klas I - IV Dyplomy Czytelnika i Aktywnego Czytelnika zdobyło 17 uczniów, natomiast z klas V - VIII tylko jedna osoba zdobyła wymaganą ilość sześciu sprawności.

Więcej…
 
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

Od 11 do 22 lutego 2019 r. w naszej szkole organizowane będą zajęcia sportowo – rekreacyjne. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 lub u nauczycieli wychowania fizycznego (p. J. Rusek, p. B. Omiotek, p. M. Tor, p. R. Wieczorek). Informacje o programie, jak i karty zapisu, znajdują się u prowadzących.

 

 
Podsumowanie III edycji akcji Bohater ON – włącz historię!

W październiku 2018 roku klasy gimnazjalne oraz klasa VG włączyły się w akcję pisania kartek do uczestników powstania warszawskiego. Na adres fundacji Sensoria wpłynęło ponad 290 tys. kartek, w tym także nasze kartki. W ten sposób wielu młodych ludzi podziękowało uczestnikom walk o stolicę za ich patriotyczną postawę i odwagę. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy list od pana Andrzeja Wernica – uczestnika powstania warszawskiego. Pan Andrzej napisał: „Zwracam się z serdecznym podziękowaniem za karty, które otrzymałem podczas gali finałowej kampanii „BohaterOn – włącz historię!” w Teatrze Polskim, w Warszawie, 13 grudnia.

Więcej…
 
Pomaganie jest dziecinnie proste – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagrała w naszej szkole i aż trudno uwierzyć, ale dzieje się tak od 1994 roku.  Kolejne, nowe pokolenia dołączają do tej wspaniałej akcji pomagania i dzielenia się dobrem.  Pod batutą naszego dyrygenta - Marioli Drewniak,  zebraliśmy  ponad 7 tysięcy złotych. To prawdziwy rekord!

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 24 stycznia 2019 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:
godzina 16.30 – klasy I – III – ul. Solskiego 8,
godzina 17.30 – klasy IV – V oraz VIIb, VIId – ul. Solskiego 8,
godzina 17.00 – klasy VI – VIII oraz klasy gimnazjalne – ul. Biernackiego 6.

 
Ogłoszenie

W dniu 28 stycznia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 na jadalni, w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8, odbędzie się wykład dla rodziców dotyczący sposobów komunikacji pomiędzy  uczniem - rodzicem - nauczycielem, na który serdecznie zapraszamy.

 
ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) coraz więcej spraw urzędowych można załatwić nie wychodząc z domu. W najbliższych dniach pakiet tych usług zostanie rozszerzony o system elektronicznej rekrutacji do publicznych szkół,  przedszkoli i żłobków na terenie miasta Mielca.

Co ważne, w odniesieniu do szkół i przedszkoli będzie to jedyny sposób na  zapisanie dziecka do wybranej placówki, gdyż dotychczasowe formularze papierowe zostały wycofane.

Więcej…
 
Zbiórka złomu kluczowego

Świetlica szkolna ogłasza zbiórkę złomu kluczowego na rzecz fundacji "Akogo" wspierającej działalność kliniki "Budzik". Serdecznie zapraszamy uczniów SP6, ich rodziny i przyjaciół do wzięcia udziału w akcji. Szczegółowych informacji udziela p. Anna Łączak.

red. A.Łączak

Więcej…
 
Zabawa choinkowa dla uczniów SP 6

W dniu 16 stycznia 2019 r. (środa) w Studio 8 przy  ul. Kazimierza Pułaskiego 2A w  Mielcu odbędzie się zabawa choinkowa dla uczniów SP 6  organizowana przez szkołę i Radę Rodziców.

Zabawa odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

1000 – 1215 uczniowie klas I – III

1230 – 1445 uczniowie klas IV – V

1500 – 1715 uczniowie klas VI – VII

1730 – 2000 uczniowie klas VIII i gimnazjalne.

Więcej o organizacji zajęć dydaktycznych
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting