Uczeń ,,szóstki'' najlepszy w zawodach pływackich!

Miło nam poinformować, że Mikołaj Wilk, uczeń klasy 7f naszej szkoły, podczas zawodów pływackich: Memoriał Jerzego Szczerbatego. Puchar Ziemi Podkarpackiej” rozegranych w Tarnobrzegu w dniu 24 października 2020 roku, uzyskał w wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym pierwszy wynik w Polsce!

Warto zauważyć, że na tym samym dystansie 11. wynik w Polsce uzyskał Karol Głaz 7f, a Adrian Ochalik 7f na 100 m stylem grzbietowym 17. rezultat.   To duży sukces młodych zawodników, wychowanków trenera Roberta Wieczorka. W zawodach uczestniczyli zawodnicy klas 6, 7 i 8.

Więcej…
 
CodeWeek- Europejski Tydzień Kodowania

O zasadach bezpieczeństwa podczas pandemii -prace uczniów wykonane w ramach CodeWeek- Europejskiego Tygodnia Kodowania.

film

 
Sterylizatory dla szkoły z Urzędu Miasta

Z początkiem października nasza szkoła otrzymała z Urzędu Miasta  1 duży  i 15 małych sterylizatorów marki NAVITEL. Są to profesjonalne  urządzenia, które podczas swojej pracy filtrują powietrze, oczyszczając jego zawartość ze wszystkich bakterii i wirusów w tym również COVID-19. Umieszczone zostały w świetlicy szkolnej oraz na korytarzach, salach gimnastycznych i jadalniach w obu budynkach naszej szkoły. W okresie pandemii sterylizatory powietrza znacząco poprawią bezpieczeństwo uczniów, pracowników oraz wszystkich osób przebywających na terenie szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Miasta Mielca za przekazanie szkole urządzeń.

 

Więcej…
 
Obostrzenia występujące w czerwonych strefach

https://www.mielec.pl/obostrzenia-w-czerwonej-strefie-obowiazujace-od-10-pazdziernika/

 
Pływanie

Międzyszkolny Klub Sportowy Ikar Mielec zaprasza dzieci klasy trzeciej na zajęcia doskonalące technikę pływania w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15.00-16.00. Dodatkowe informacje – 601766432 Joanna Rusek

Podkarpacka Pływacka Liga Dzieci

W sobotę 02.10.2020 r. na basenie w Nowej Dębie odbyła się Podkarpack Pływacka Liga Dzieci 10-11 lat – I edycja jesień 2020. W zawodach wzięło udział 148 zawodników z 15 klubów. Nasz klub reprezentowało 18 zawodników. W klasyfikacji generalnej IKAR MIELEC zajął 3 miejsce, zdobywając 9 medali (1 złoty, 3 srebrne, 5 brązowych).

Więcej…
 
Dzień krawata i spódnicy

 

Reklama imprezy

 

 

 

 
Strefa żółta - obowiązujące restrykcje

https://www.mielec.pl/uwaga-poznaj-restrykcje-obowiazujace-w-strefie-zoltej/

 

 
Pogadanka w świetlicy szkolnej z higienistką na temat COVID-19

W dniu 24.09.2020r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z higienistką p. M. Siembab, które zorganizowała p. J. Osnowska. W spotkaniu brały udział klasy 3B, 3C. Uczniowie z wielką uwagą słuchali informacji na temat COVID- 19. Dowiedzieli się jakie są objawy i jak się chronić przed wirusem. Zadawali wiele pytań, na które odpowiedział nasz gość. Na koniec spotkanie uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonaną laurkę w ramach podziękowań za tak cenne informacje oraz wszyscy razem w bezpiecznej odległości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

opracowała J.Osnowska

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting