Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
Życzenia wakacyjne

 

List Ministra Edukacji Narodowej

 

 
Tryb odbioru świadectw, harmonogram.
 
#GaszynChallenge

 

Wyzwanie i nominacje - film

 
Biblioteka- procedury bezpieczeństwa i harmonogram zwrotu książek

 

 

 
Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w czasie wakacji.

 

W dniach od 12 do 26 czerwca 2020 r. w naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia profilaktyczno – sportowo  -rekreacyjne dla dzieci z klas I – III, które spędzają wakacje w mieście. Uczniowie zapisywani będą do 3 różnych grup na każdy z dwóch turnusów:

I          06 – 10 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

II         13 – 17 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek, natomiast rodzice pokryją koszty zaplanowanych w programie działań.

Zgłoszenie dziecka na półkolonię należy dokonać telefonicznie – nr do kontaktu: 17 7875270 lub e-mailowo – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące półkolonii zostaną przekazane w późniejszym terminie zainteresowanym rodzicom.

 
Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty

 

 
Jubileuszowa sesja Dziecięcej Rady Miejskiej

4 czerwca 2020 r. odbyła się już po raz dwudziesty organizowana przez naszą  szkołę Dziecięca Rada Miejska, która zwoływana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym roku wyjątkowa,  bowiem z uwagi na panującą pandemią koronawirusa, w formie wirtualnej. Wyjątkowa także ze względu na 30 rocznicę pierwszych, demokratycznych wyborów samorządowych i 31 parlamentarnych, a także 550 rocznicę lokacji naszego miasta. Wspominali o tym w swoich wystąpieniach włodarze naszego miasta, nazywając spotkanie „wyjątkową sesją” i „świętem demokracji”.

Więcej…
 
Projekt edukacyjny „Mali Detektywi”- podsumowanie

 

W bieżącym roku szkolnym z inicjatywy pani Anny Łączak wychowankowie świetlicy z klas drugich wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Mali Detektywi”  stworzonym przez Fundację Uniwersytet  Dzieci. Dzięki uczestniczeniu w projekcie uczniowie stali się studentami Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Uczyli się poprzez zabawę, doświadczenia, rozwijali umiejętność wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce. Projekt składał się z 8 scenariuszy lekcji. Część z nich połączona była ze sobą motywem detektywistycznym, który rozbudzał ciekawość uczniów i zwiększał w nich chęć uczenia się i poznawania świata. Na każdej lekcji uczniowie otrzymywali zagadkę, którą „mali detektywi” starali się rozwiązać.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting