„Mitologia wiecznie żywa” - szkolny konkurs literacki

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został szkolny konkurs literacki „Mitologia wiecznie żywa”. Temat tegorocznej edycji brzmiał „A moim zdaniem początek wszystkiego wyglądał zupełnie inaczej” – na wzór znanych opowieści mitologicznych stwórz mit o początkach świata. Powołaj do życia własnych bogów i bohaterów.” Spośród prac, organizatorki konkursu (p. Ewa Bryła i p. Angelika Rybak- Pietryka) wytypowały trzy najlepsze.

Aleksandra Kagan- klasa V, Gabriela Pyrsak- klasa V c, Laura Krużel- klasa V e

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 
Zapisy do czwartej klasy pływackiej!!!

 
Zapisy do klasy siatkarskiej 2020/2021 z poszerzonym j.angielskim

 
Konkursu „Zdrowy Samorząd”

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu zgłosił nasze miasto do konkursu „Zdrowy Samorząd”. Głosować można na stronie:

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2020,74/miasto-mielec,2376/?fbclid=IwAR2WdYbQJ8wna-Zf8sFQ0GVKhlZupbqG8EEd2SMva80Dz7AFmJT8DBNLEZw

 

 
ZIMOWE PTAKOLICZENIE

By Rafał Komorowski - CC Wikipedia. W styczniu bieżącego roku uczniowie klasy Va uczestniczyli w wycieczce ornitologicznej zorganizowanej przez panią Agatę Graniczkę w ramach Zimowego Ptakoliczenia”. Jest to coroczna akcja Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, w czasie której wolontariusze z całego kraju liczą ptaki, które zimą można spotkać w najbliższym otoczeniu człowieka.

Więcej…
 
ELEKTRO-TECH i INSTALOGIC

05.02.2020 r. odbył się I etap Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej ELEKTRO-TECH. Do II etapu przeszli Tymoteusz Moryto, Kornelia Hyjek, Oliwia Łaz. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7e zakwalifikowała się do III etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego Instalogik. Uczennica miała za zadanie rozwiązać  zadania matematyczne o charakterze testowym i programistyczne polegające  na napisaniu programu w środowisku programistycznym Assembly. Nauczyciel przygotowujący uczennicę do konkursu-Bernadeta Łaz.

Red.B.Łaz

 

 
Konkursy przedmiotowe II etap

28 stycznia odbył się II  etap Konkursu Informatycznego, w którym  udział wzięło dwóch uczniów z naszej szkoły. Gratulacje dla Igora Surowca z kl. 8a i Przemka Jacha z kl. 7f, którzy zakwalifikowali się do III etapu (wojewódzkiego). Ostatni etap odbędzie się 27 lutego 2020 r. Opiekunem uczniów jest pani Bożena Lenartowicz.

Do III etapu Konkursu z języka angielskiego zakwalifikował się Tymoteusz Moryto z kl. 8d (opiekun: pan Marek Haptaś) a z geografii Szymon Światowiec z kl. 8f ( opiekun pani Renata Pietrzyk)

Trzymamy kciuki!!!!

 
STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie piąte"

W dniu 11.01.2020r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w piątym spotkaniu  V Edycji Ligi Strzeleckiej. W piątym spotkaniu strzeleckim brali udział następujący uczniowie z naszej szkoły. SZYMON KARDYŚ [56/100], SEBASTIAN JEŻ [36/100], LAURA OCHAB [79/100] z klasy VIIId, JULIA CEREFIN [56/100], OSKAR BEC [36/100] z klasy VIIIb, ANNA SZYLIŃSKA [54/100], OLIWIER BROŻYNA [55/100], DANIEL STALA [55/100]z klasy VIII e. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów naszej szkoły odbędą się w dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

godzina 1700 – klasy I – III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 1800 – klasy IV, V oraz VI a, VIII b, VIII d w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 1800 – pozostałe klasy VI, VII, VIII w budynku przy ul. Biernackiego 6.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting