Miejski Konkurs Matematyczny Klas V

W dniu 25.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. Startowało w nim 40 uczniów mieleckich szkół podstawowych. Wśród laureatów konkursu znalazło się troje uczniów z naszej szkoły:

Jakub Pikor kl. 5f (opiekun pani I. Haptaś),

Anna Martyńska kl. 5c (opiekun pani T. Miąsik),

Maciej Stanisz kl. 5f (opiekun pani I. Haptaś).

Gratulujemy!

 

 

 
Lekcja koleżeńska – „Zabawa w programowanie”

17 kwietnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole lekcja pokazowa przygotowana  i przeprowadzona przez panie Elżbietę Ciężadło i Aleksandrę Szyszkę. Jej temat brzmiał: „Dbamy o nasze środowisko – segregujemy śmieci. Zapoznanie uczniów z podstawami programowania i kodowania instrukcji”. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy 3 „a”,    a obserwatorami byli dyrektorzy Grzegorz Tychanowicz, Zdzisław Nowakowski, Marzena Rybak, Elżbieta Wołoszyn oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej mieleckich podstawówek.

Więcej…
 
III Gimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego

Uczeń klasy III ag Jakub Helowicz zdobył wyróżnienie w III Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu w ramach VIII Gali Języka Angielskiego. Wyniki ogłoszono 24.04.2018 r. czyli w Dniu Otwartym ZST. Jakub odebrał dyplom i nagrodę rzeczową z rąk dyrektora szkoły mgr inż. Mariusza Wojciechowskiego podczas części artystycznej przygotowanej przez nauczycieli i uczniów ZST. W Dniu Otwartym wzięła udział cała klasa III a wraz z wychowawcą Urszulą Kozik.

Więcej…
 
Targi edukacyjne

Klasa III ag pod opieką wychowawcy Urszuli Kozik i pedagoga Justyny Dyka-Szymańskiej wzięła udział w XIII Targach Edukacyjnych "I co dalej gimnazjalisto?", które odbyły się 26 kwietnia 2018 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Celem targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.

Więcej…
 

 

 

Program uroczystości

 
Spotkanie gimnazjalistów

W dniu 11 kwietnia br. w ramach zajęć edukacja dla bezpieczeństwa młodzież z klasy trzeciej gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z panem Zenonem Tokarskim – kierownikiem działu do spraw zarządzania kryzysowego przy Urzędzie Miasta. Zaproszony Gość przedstawił kompendium wiedzy o obronie cywilnej i ochronie ludności. Młodzież poznała również zasady informowania i alarmowania ludności na wypadek różnych niebezpieczeństw. Ostatnim tematem poruszonym przez p. Zenona Tokarskiego było przedstawienie zagadnień związanych z terroryzmem we współczesnym świecie, omówiono również zasady przeciwdziałania terroryzmowi. Na zakończenie przedstawiciele uczniów wręczyli zaproszonemu Gościowi podziękowanie.

Więcej…
 
Kolejny wielki sukces w konkursie z j.angielskiego

W dniu 23 kwietnia 2018r. odbył się Miejski Konkurs Języka Angielskiego dla klas III. Uczeń klasy IIId - Olaf Stec - zajął II miejsce zdobywając tym samym tytuł laureata, natomiast Kalina Oleszkowicz z klasy IIIe zdobyła tytuł finalisty. Opiekunem uczniów jest p. A.Majocha.

Do konkursu przystąpiło 30 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych w Mielcu. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Więcej…
 
Konkursi Ekologiczny: „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA”

Dnia 19 kwietnia 2018 roku o godzinie 13.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie ekologicznym: „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA”. Z naszej szkoły laureatami zostali:

Kategoria – prace plastyczne: Paulina Gąska, Gabriela Pyrsak, Amelia Sekulska, Julia Mokrzycka, Jakub Świątek, Julia Chmielowska, Anna Krępa, Mikołaj Bundyra, Wiktoria Paździor, Kacper Chmara i Weronika Borsuk.

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Czytamy Dzieło Sztuki

W piątek tj. 20 IV 2018 r. uczennica z klasy IIbg Roksana Lis w pałacyku Oborskich odebrała nagrodę za wyróżnienie zdobyte w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytamy Dzieło Sztuki, zorganizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Mielcu. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Starostwa Powiatowego w Mielcu oraz Muzeum Regionalnego w Mielcu.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting