Powitanie klas pierwszych

3 września 2018 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 dla klas pierwszych. Na sali gimnastycznej uczniowie uczestniczyli w akademii przygotowanej przez koleżanki i kolegów z klas: III B i II B. Najmłodsi uczniowie otrzymali na powitanie kolorowe kwiaty wykonane z papieru. Postaramy się, aby pierwszoklasiści dobrze czuli się w naszej szkole. Życzymy powodzenia oraz sukcesów w nauce.

red. D.Kaławaj , A.Drozdowska

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

W dniu 3 września 2018 r. odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 zgodnie z harmonogramem:

godzina 800 – klasy I–III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy IV, V oraz VIIb, VIId w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy VI, VII, VIII oraz oddziały gimnazjalne w budynku przy Biernackiego 6.

Uczniowie klas pierwszych biorą udział w akademii pod opieką wychowawców. Uczniowie pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego mają w formie indywidualnych spotkań z  wychowawcami.

 

 
Przegląd twórczości szkolnej Mam talent

Co roku odbywa się w naszej szkole Przegląd twórczości szkolnej pod hasłem Mam talent, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Tym razem 15 czerwca na sali gimnastycznej w budynku przy Biernackiego wystąpiło 18 uczestników, którzy zaskoczyli nas inwencją twórczą i talentem. Laura Jarosz, Maja Zduńska, Paulina Partyka oraz Maja Tomczak zaśpiewały publiczności swoje ulubione piosenki z repertuaru polskich i zagranicznych artystów. Niezwykłymi zdolnościami wykazali się Emilia Tara i Kacper Niedbała, którzy zatańczyli jeden z tańców latynoamerykańskich.

Więcej…
 
Dzień Sportu

>W dniu 19.06.2018 w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Mini Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 18 zgłoszonych drużyn gdzie klasy reprezentowały Państwa biorące udział w Mistrzostwach Świata w Rosji. Zespoły były podzielone na kategorie wiekowe. Zawody sędziowali Stanisław Płaneta, Zbigniew Hariasz, Robert Wieczorek.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski w świetlicy "Wakacje wierszem pisane"

Mimo, iż wakacje zbliżają się wielkimi krokami wychowankowie świetlicy zdecydowali się wziąć udział w ostatnim konkursie recytatorskim w tym roku szkolnym. Panie A.Łączak i J.Osnowska zorganizowały konkurs recytatorski  "Wakacje wierszem pisane", którego celem było kształtowanie umiejętności twórczych, zdolności recytatorskich, a także wrażliwości i wyobraźni. 

Więcej…
 
Wyniki Międzynarodowego Konkursu ,,Kangur Matematyczny 2018"

15 marca 2018 r. 87 uczniów z naszej szkoły z klas II – VII wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Na wyniki czekaliśmy około  7 tygodni. Po ogłoszeniu wyników odbyło się rozdanie nagród. Wynik bardzo dobry uzyskało 3 uczniów, natomiast wyróżnienia otrzymało aż 16 uczniów.
Wynik bardzo dobry:
•    Stanisz Maciej - kl. V f - opiekun p. Izabela Haptaś
•    Pyrsak Gabriela - kl. III c - opiekun p. Anna Dugiełło
•    Oleszkowicz Kalina - kl. III e - opiekun p. Mariola Drewniak, p. Elżbieta Ciężadło

Więcej…
 
​Wycieczka ekologiczna do Ojcowskiego Parku Narodowego

We wtorek 5 czerwca 2018r. grupa czterdziestu uczniów klas starszych naszej szkoły - rekordzistów zbiórek surowców wtórnych wyjechała pod opieką nauczycieli: p. Anny Naróg, p. Anastazji Mytych, p. Renaty Pietrzyk oraz p. Urszuli Tarnawskiej na wycieczkę ekologiczną. Tym razem odwiedziliśmy Ojcowski Park Narodowy. Wycieczka miała bogaty program. Podziwialiśmy zjawiska krasowe w Grocie Łokietka, w Dolinie Prądnika zobaczyliśmy na własne oczy ogromną Maczugę Herkulesa, Igłę Deotymy i Białą Rękę.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2017/2018 zgodnie z harmonogramem:

godzina 800 klasy I–III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy VII, klasy gimnazjalne oraz Va, Vb, Vc, Vd, Vf, VIa, VIf  w budynku przy ul. Biernackiego 6,

godzina 1000 – klasy IV oraz Ve,  VIb,  VId , VIe  w budynku przy ul. Solskiego 8.

 

Uczniowie klas I–III oraz klasy trzeciej gimnazjalnej biorą udział w akademii pod opieką wychowawców. Uczniowie pozostałych klas zakończenie roku szkolnego mają w formie indywidualnych spotkań z wychowawcami.

 

 
Powiatowy Konkurs Literacki "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

Tegorocznej – 13 edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” towarzyszyły słowa Jana Pawła II: „Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, jakim jest wolna ojczyzna”. Zapoczątkowany 13 lat temu konkurs od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Od samego początku konkursowym zmaganiom kibicuje poysłodawczyni konkursu – poseł na Sejm RP p. Krystyna Skowrońska. W tym roku jednak po raz pierwszy został zorganizowany przez naszą szkołę.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting