Uwaga! Zmiana numerów telefonów /w zakładce Kontakt/                          
Uwaga konkurs!. Zagłosuj.

Galeria NawigatorNa profilu facebookowym Galerii Navigator w Mielcu rozpoczęło się głosowanie na najpiękniejszą choinkę. Do 31 grudnia 2018 r. do godz. 12.00 możecie oddać swój głos poprzez dawanie,, lajków ‘’na tą choinkę, która najbardziej wam się podoba. Do wygrania dla szkoły są cenne nagrody m.in. mikroskop, tablet, aparat fotograficzny.

W dniu 7 grudnia naszą szkołę reprezentowały w tym konkursie uczennice z klasy Vf : Antonina Bator, Milena Berezak, Weronika Dubiel, Weronika Krużel i Gabriela Lachowska pod opieką pani Agnieszki Bajor. Zadaniem drużyny było udekorowanie choinki ozdobami wykonanymi przez uczniów szkoły.

https://www.facebook.com/navigatormielec/photos/pcb.1136623366490728/1136617329824665/?type=3&theater

 

 
Mikołajki na wrotkach

W dniu 5 grudnia uczniowie klasy IV c wraz z wychowawczynią panią Anną Dugiełło i panią Dorotą Mazurek udali się na wycieczkę do „Centrum Zabaw Wywrotki” w Mielcu. Uczniowie mieli możliwość wypożyczyć oraz nauczyć się jeździć na wrotkach pod opieką animatora. Mogli również uczestniczyć z różnych atrakcji na Sali Zabaw. Dużą popularnością cieszył się bilard oraz karaoke. Dla dzieci przygotowany był też poczęstunek. Pobyt sprawił dzieciom wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

red. Anna Dugiełło

Więcej…
 
Dwa Rekordy Okręgu Podkarpackiego Oliwi Trojnackiej

Bardzo dobrą formą błysnęła uczennica klasy pływackiej VII f Oliwia Trojnacka, która podczas rozgrywanych w Sanoku 1-2 grudnia 2018 roku Zimowych Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego ustanowiła dwa Rekordy Okręgu Podkarpackiego. Pierwszy na 50 metrów stylem motylkowym od dwóch lat należał do naszej absolwentki Julji Gancarz od dziś wynosi 0;30,33 s, a drugi rekord na 100 m stylem motylkowym od 8 lat należał do zawodniczki Fali Ropczyce i został pobity o 2 sekundy (nowy rekord okręgu to 1;07,68 s). Podopieczna Roberta Wieczorka oprócz tych dwóch tytułów Mistrzyni Okręgu Podkarpackiego w stylu motylkowym zwyciężała jeszcze na 100 i 200 m stylem grzbietowym, 100 m stylem zmiennym i 200 m stylem motylkowym, srebrny medal na 400 m stylem dowolnym i dwa brązowe medale ma 50 i 800 m stylem dowolnym.

Gratulujemy

 

 
"Mikołajki"

6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci, te małe i  te duże też. W naszej szkole był to dzień samych niespodzianek, ponieważ odwiedził nas święty Mikołaj ze swoją świtą elfów.  Klasa III b przywitała Gościa występem, w którym wierszem i piosenką wyraziła radość  z tego niecodziennego spotkania. Klasy młodsze zgromadzone na sali odgadywały zagadki, oczywiście związane tematycznie ze świętym Mikołajem i poradziły sobie świetnie.

Więcej…
 
Nasze szkolne SKO

W dniu 23 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość związana ze szkolnym SKO. Zaproszeni goście – panie pracujące w Banku PKO BP wręczyły dyrektorowi szkoły panu Grzegorzowi Tychanowiczowi dyplom za zdobycie nagrody 1000 zł w  Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędnościowych, a opiekun SKO pani J. Kołek otrzymała dyplom za zdobycie

Więcej…
 
Wieczornica patriotyczna

W listopadowe świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości nasza szkoła włączyła kameralną uroczystość, jaką okazała się wieczornica patriotyczna. W ostatni wtorkowy wieczór  listopada w sali gimnastycznej budynku przy ulicy Biernackiego zgromadziła się publiczność, która miała okazję wysłuchać montażu słowno - muzycznego. uczniowie klas VII i VIII przygotowani przez panie Bogusławę Witkowską i Agnieszkę Zając zaprezentowali wybór poezji, zaś członkowie chóru pod opieką pani Alicji Jasińskiej zaśpiewali liczne pieśni, nie tylko legionowe. Do wspólnego śpiewu chętnie włączyli się wszyscy zgromadzeni - warto zaznaczyć, iż na tę uroczystość zaproszono mieszkańców najbliższej okolicy szkoły.

Więcej…
 
Warsztaty Lego „Educido”

3 i 4 grudnia 2018 r.  uczniowie z klas I-III uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych Lego „Educido”, w trakcie których podczas zabawy mogli wykazać się kreatywnością i rozbudzić swoją wyobraźnię. Dzieci z dużym zaangażowaniem budowały z klocków wagoniki kolejki, łączyli je ze sobą i wprawiali w ruch. Radości nie było końca. Warsztaty dostarczyły uczniom wielu niezapomnianych przeżyć.

red. D. Kaławaj

Więcej…
 
Młodzi pływacy IKARA zwiększają przewagę.

Po dwóch rundach Podkarpackiej Ligii dzieci 10 - 11 lat powiększyła się  przewaga pływaków Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” uczniów klas Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu na drugimi drużynami Gryfem Dębica i Swim2Win Krosno, które zgromadziły 104 punkty. Ikarowcy zdobyli jak do tej pory 171 punktów i przed ostatnią rundą, która odbędzie się 8 grudnia w Mielcu na pływalni Smoczka czują się komfortowo.

Więcej…
 
Pomagamy innym czyli o akcji charytatywnej

29 i 30 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się kiermasz pod hasłem ,,DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro’’. Głównym założeniem akcji była pomoc potrzebującym uczniom z naszej szkoły. Inicjatorami i organizatorami tej akcji byli rodzice uczniów klasy    II a wraz z wychowawcą klasy p. Beatą Feret przy wsparciu i zaangażowaniu Dyrekcji Szkoły, opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu naszej szkoły. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za okazaną pomoc i wyrozumiałość podczas trwania tej akcji. Cały dochód ze sprzedaży ciast i maskotek zostanie przekazany chorym uczniom z naszej szkoły.

red. B. Feret

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting