Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"          
STRZELECTWO SPORTOWE” - spotkanie trzecie

W dniu 19.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 z klas gimnazjalnych reprezentowali uczniowie z klasy III ag: SEBASTIAN SYMKO [26/100], KONRAD SETERA [0/0], JADWIGA DUSZKIEWICZ [96/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia. Z wyżej wymienionych zawodników najlepiej strzelała JADWIGA DUSZKIEWIWCZ, która  po raz pierwszy brała udział w zawodach strzeleckich i uzyskała bardzo dobry wynik -  96 pkt na 100 możliwych, II miejsce zajął SEBASTIAN SYMKO (26 pkt na 100 możliwych).

 

 
Ogłaszamy konkurs na projekt "Maskotka szkolna SP 6"

Konkurs trwa od 22 listopada do 08  grudnia 2017 r., a zwycięski projekt zostanie wykorzystany do uszycia maskotki szkoły. Projekt maskotki powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, internet, pisma, ulotki, a przede wszystkim do wykonania w formie przestrzennej. Prace należy wykonać ręcznie lub korzystając z technik komputerowych. Projekty konkursowe muszą spełniać warunki zawarte w regulaminie konkursu.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie!

Życzymy oryginalnych pomysłów!

Organizator:  p.Monika Ćwiok

 

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz: zgoda na udział w konkursie

 
Sptkania z ciekawymi zawodami

W ramach cyklu "Spotkań z ciekawymi zawodami" klasa III ag miała przyjemność spotkać się ze strażakiem Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Na zaproszenie wychowawczyni Urszuli Kozik, na godzinę wychowawczą,  przybył młodszy brygadier Michał Tchórzewski, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział gimnazjalistom o pracy w jednostce ratowniczo-gaśniczej, o egzaminach do szkoły pożarniczej i ścieżce awansu zawodowego strażaków.

Więcej…
 
Nasi uczniowie pływacy wciąż najlepsi na Podkarpaciu

W Tarnobrzegu 4 listopada odbyła się II runda Podkarpackiej Ligi dzieci 10-11 lat, gdzie po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6, zawodnicy MKS IKAR Mielec utrzymali i powiększyli przewagę nad rywalami w naszym województwie co przed ostatnią rundą, która odbędzie się w Rzeszowie 10 grudnia napawa optymizmem, że będziemy najlepsi w województwie.

 

Więcej…
 
X Dyktando Niepodległościowe

„Któż z nas znużony późnojesienną chandrą, zżymając się na chimeryczne nastroje wokół, nie chciałby chyżo czmychnąć w wiraż mrzonek o wakacyjnych wojażach? […] Zamiast mitrężyć czas pół siedząc pół leżąc w fotelu zaplanujmy w okamgnieniu przyszłoroczne wakacje.” Tak rozpoczęło się jubileuszowe X już Dyktando Niepodległościowe zorganizowane tradycyjnie przez II LO im. M. Kopernika w Mielcu. W tym roku tekst dyktanda nawiązywał do ortograficznej podróży po najciekawszych zakątkach Polski.

Więcej…
 
Pasowania nadszedł czas

25 października 2017 roku odbyła się uroczystość pasowania  uczniów z klas mistrzostwa sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 na ucznia sportowca. Uczniowie klas czwartych o profilu pływackim i siatkarskim  zaprezentowały program na wesoło, przedstawiając dowcipy i fraszki o sporcie. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wiceprezydent miasta Mielca pan Jan Myśliwiec i naczelnik Wydziału Edukacji pan Arkadiusz Gałkowski oraz  dyrekcja, rodzice uczniów, wychowawcy i trenerzy. Serdecznie dziękujemy Bankowi Pocztowemu S.A.  za ufundowanie biletów do kina dla klas sportowych z okazji pasowania na sportowca.

red. Monika Ćwiok

Więcej…
 
„STRZELECTWO SPORTOWE” - spotkanie drugie
W dniu 05.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim spotkaniu III Edycji Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 z klas gimnazjalnych reprezentowali: JAN GURAK, OLAF HOCHEKER. Uczniowie ci uzyskali taki sam wynik - 42 pkt na 100 punktów możliwych do uzyskania. W czasie drugiego spotkania strzeleckiego odbyły się nie tylko zawody strzeleckie. Kierownik mieleckiej strzelnicy oraz osoby zaangażowane za prawidłowy przebieg ligi przedstawiły zgromadzonym uczniom historię broni strzeleckiej oraz wojskowej. Z wielkim zaangażowaniem osoby te opowiedziały młodzieży o historii poszczególnych typów broni.
 
„STRZELECTWO SPORTOWE” - spotkanie pierwsze

W dniu 22.10.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w III już Edycji Ligi Strzeleckiej. W zawodach brali udział uczniowie klas gimnazjalnych z mieleckich szkół podstawowych. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie z klasy IIIag: JAN GURAK, SEBASTIAN SYMKO, KONRAD SETERA. Najlepszy wynik  uzyskał Jan Gurak  (79 pkt na 100 możliwych), II miejsce zajął Sebastian Symko, który zdobył 79 pkt na 100 możliwych.

Więcej…
 
"Konkurs na Najciekawszy Różaniec”

W dniach od 18.09. do 03.11.2017 r. nauczyciele religii i plastyki zorganizowali „Konkurs na Najciekawszy Różaniec”, w którym wzięło udział 38 uczestników. Wszystkie prace były bardzo starannie i oryginalnie wykonane. Komisja przyznała trzy główne nagrody dla następujących uczniów:
Anny Litwin z klasy V f, Laury Krużel z klasy III e, Tomasza Bolechały z klasy III e.
Wyróżniono również prace:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting