Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
„Moje piękne miasto – Mielec”

W styczniu i lutym ubiegłego roku szkolnego na zajęciach plastyki uczniowie naszej szkoły wykonali prace na temat: „Moje piękne miasto – Mielec”. Zajęcia te poprzedzone były zapoznaniem uczniów z historią miasta oraz pogadankami na temat ciekawych miejsc w Mielcu. W obu budynkach miała być zorganizowana wystawa prac. Wszystko to z okazji 500 – lecia lokacji miasta Mielca. Niestety pandemia przeszkodziła w tych planach. Dlatego najciekawsze prace prezentujemy w postaci zdjęć oraz listy uczniów- autorów prac.

Więcej…
 
WAŻNE! Nowe boisko przy ul. Biernackiego!

 

Chcesz pomóc szkole prosimy o głosy na projekt z mieleckiego budżetu obywatelskiego Modernizacja nawierzchni sportowej na obiekcie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Biernackiego 6.

Głosuj od 20 do 30 września 2020 r. Wejdź na formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski lub oddaj głos za pomocą formularza papierowego.

Wspólnymi siłami osiągniemy nasz cel!

 
Kampania "Domowe zasady ekranowe"

 

https://www.domowezasadyekranowe.fdds.pl/

 
Udany występ młodych siatkarek z SP 6 na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w Krakowie

W dniach 11-13 września w hali ZSOS W Krakowie na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt i Chłopców spotkały się drużyny młodziczek i kadetek (młodzicy, kadeci), w tym drużyna Szkoły Podstawowej nr 6 z Mielca. Mocno obsadzony turniej dał możliwość naszej drużynie rozegrania spotkań na bardzo wysokim poziomie.

Po wygraniu wszystkich meczów w fazie grupowej, dziewczęta z SP 6 były bliskie sprawienia niespodzianki na turnieju i pokonania mocnej reprezentacji Podkarpacia oraz walki o 1 miejsce z drużyna z Warszawy, która stanowi reprezentacje Mazowsza. Niestety minimalna przegrana dała mieleckim zawodniczkom 4 miejsce w turnieju.
Skład drużyny: Murjas Wiktoria, Bogdan Nadia, Bogdan Daria, Sobota Małgorzata, Ciechoń Wiktoria, Hyjek Kornelia, Baranowska Aleksandra. Tr. Beata Cetnar
 
Zebranie Rady Rodziców

Zebranie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się 16.09.2020 roku o godzinie 18.00 na dziedzińcu szkoły przy ulicy Solskiego.

Serdecznie zapraszamy wytypowanych przedstawicieli wszystkich klas naszej szkoły.

Przypominamy o obostrzeniach i zaleceniach sanitarnych- uczestnicy powinni posiadać maseczki i własny długopis.

Do zobaczenia

Rada Rodziców 2019/2020

 
Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w roku szkolnym 2020/2021

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Jak zgłosić szkodę lub skorzystać z usług assistance?

 
Pomoc finansowa dla rodziców i uczniów

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że w bieżącym roku szkolnym można uzyskać pomoc finansową
w następujących formach:

1. Bezpłatne posiłki dla dzieci:

Wsparcie może zostać udzielone osobom spełniającym warunki otrzymania pomocy wskazane w ustawie z dn. 12 marca 2004r. o pomocy społecznej oraz spełniającym kryterium dochodowe, o którym mowa w art.8 w/w ustawy tj. w przypadku rodziny 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie czyli 792,00 zł.

2. Stypendia szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Mielec
z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę, w szczególności gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo - wychowawczej, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.

Więcej…
 
81. rocznica wybuchu II wojny światowej. PAMIĘTAMY!

 

List Ministra Edukacji Narodowej

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting