Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
POWIATOWY KONKURS Z J.ANGIELSKIEGO

W dniu 26 kwietnia 2019 roku odbyło się rozdanie dyplomów i nagród w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez SJO Eureka. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7b Piotr Rzeszuciński otrzymał wyróżnienie (opiekun p. A.Majocha). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Red. A. Majocha

 

 
Konkurs wielkanocny

Tuż przed Świętami  Wielkanocnymi w naszej szkole odbył się konkurs na „Najpiękniejszą pisankę, koszyczek lub baranka wielkanocnego ”. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli katecheci, nauczycielki: plastyki i techniki. Całość koordynowały Panie Mariola Wiechowska oraz Anna Woźniak .

Więcej…
 
Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 4.04.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył się miejski etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali w tym konkursie uczniowie w dwóch kategoriach: kl. I-VI: Igor Jabłoński, Igor Kordek i Wiktor Wierzchowski oraz w grupie starszej – uczniów kl. VII, VIII oraz III gimnazjum: Laura Ochab i Magdalena Naróg. Nagrodę w tym konkursie za III miejsce w pierwszej kategorii wiekowej zdobył Igor Jabłoński.

red. A. Bajor

 
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 30.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Mielcu odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie biorący udział w tym konkursie rozwiązywali test wiadomości z przepisów ruchu drogowego oraz zmierzyli się z torem przeszkód. Naszą szkołę w starszej grupie wiekowej reprezentowała drużyna w składzie: Julia Chomiuk, Natalia Krempa oraz Fabian Rajzer, która zajęła III miejsce.

 

red. A. Bajor

 

 
Konkurs językowo-plastyczny

W dniu 5 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs językowo-plastyczny na plakat wielkanocny z życzeniami w języku angielskim. Spośród wielu interesujących prac wyłoniono zwycięskie plakaty.

I miejsce - Weronika Cichoń z klasy V c
II miejsce - Sandra Sierpina z klasy V c
III miejsce - Kacper Galary z klasy IV b
wyróżnienie - Amelia Wrażeń z klasy IV b
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.
 
Karpacka Troja

Historia odległych czasów słowiańskich jest niezwykle interesująca. Aby ją poznać uczniowie z klasy IIIa i IIId wybrali się 27 marca na wycieczkę do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy. Na miejscu dzieci miały okazję zapoznać się z techniką ozdabiania pisanek oraz z życiem ludności pleszowskiej w epoce kamienia, brązu i żelaza. Słoneczna pogoda zachęciła trzecioklasistów do spaceru Wałami Królewskimi, podczas którego podziwiali rekonstrukcje fragmentów wałów obronnych i domostw. Wycieczka do skansenu zakończyła się filmem prezentującym historię badań archeologicznych dokonywanych na terenie grodziska.

Red. Danuta Mirek

Więcej…
 
Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – KONKURS POWIATOWY

W dniu 27.03.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w  IV Edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Do zawodów  zgłosiło się 11 szkół, które wystawiły aż 28 dwuosobowych zespołów. Ze Szkoły Podstawowej nr 6 z klas ósmych i z klas gimnazjalnych w zawodach wystąpiły następujące drużyny:

Więcej…
 
STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie ósme

W dniach 30.03.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w ósmym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W ósmym spotkaniu strzeleckim uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły. MACIEJ POPIOŁEK [54/100], DAWID HINZMANN [42/100], MACIEJ KUKULSKI [21/100] z klasy VIIIa, JAKUB ŚWIĄTEK [33/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [13/100], MAGDALENA BIELASZKA [49/100], MACIEJ MOJEK [29/100] z klasy VIII c.

Więcej…
 

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting