Uwaga! Zmiana numerów telefonów /w zakładce Kontakt/                          
Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło w październiku zbiórką materiałów biurowych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie włączyli się do tej akcji. Dziękujemy wszystkim za dary i okazane serce potrzebującym. Zamieszczamy podziękowanie Pani Dyrektor ŚDS.

M.Wiechowska
 
STRZELECTWO SPORTOWE - Spotkanie trzecie. Zawody Mikołajkowe

W dniu 01.12.2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W kolejnym spotkaniu strzeleckim z naszej szkoły brali udział następujący uczniowie: KONRAD GIERA[86/100], NORBERT BRNIAK [25/100] z klasy VIIIb, MACIEJ KUKULSKI [82/100], DAWID HINZMANN[55/100], MACIEJ POPIOŁEK[73/100] z klasy VIIIa, MAGDALENA BIELASZKA[86/100] z klasy VIII c, WIKTOR PROSZAŁEK[62/100] z klasy VIII d. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
Podsumowanie akcji „Oddaj włos-podaruj chorym bujną fryzurę”

Nasza szkoła bardzo chętnie uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych. Ta, już kolejny raz, odbyła się dzięki staraniom i wielkiemu zaangażowaniu pań: Grażyny Kagan - mamy uczniów naszej szkoły oraz Marioli Drewniak - nauczycielki i opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Nadszedł czas podsumowań. W zakładzie fryzjerskim „Prima” (dziękujemy paniom fryzjerkom) swoje włosy oddało 39 osób, w tym 38 dziewcząt i pań oraz jeden chłopiec. Zostały one przekazane do fundacji „Rak`n`Roll”, która dostarczy je firmie perukarskiej.

Więcej…
 
Konkurs "Mój las"

12 grudnia w Nadleśnictwie Głogów odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Mój las". Wyróżnienie przyznano uczennicy klasy 3c naszej szkoły - Milenie Winiarz za pracę "Las zimą". Laureatka otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulujemy.

E. Kwiecień

 
Konkurs Wiedzy Technicznej

Konkurs Wiedzy Technicznej - zgłoszenia do pana Wojciecha Snopkowskiego do dnia 4.01.2019 r.

Informacje ogólne

Harmonogram konkursu

 
Pływacy IKARA Mielec przypieczętowali zwycięstwo na pływalni w Mielcu.

W sobotę 8 grudnia na pływalni Smoczka w Mielcu w obecności wiceprezydenta Pana Pawła Pazdana, dyrektora SP 6 Pana Grzegorza Tychanowicza i Dyrektora MOSiR Pana Andrzeja Jędrychowskiego pływacy MKS IKAR Mielec przypieczętowali swoje zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze dzieci 10-11 lat.  W łącznej punktacji pływacy IKARA, uczniowie V i IV klasy Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu zdobyli 276 punktów pokonując Gryf Dębice ze 180 punktami i Swim2Wim Krosno, które zdobyło 156 punktów.

Więcej…
 
WYJAZD NA NARTY - KICZERASKI PUŁAWY koło RYMANOWA
W dniu 18.12.2018 r. - wtorek organizujemy wyjazd na narty dla uczniów naszej szkoły.
Koszt wyjazdu - 80 zł. Cena zawiera przejazd autokarem, wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kask), herbatę i zapiekankę, opiekę instruktorów.
Zapisy do piątku 14.12.2018 r. u pani Agnieszki Gliwy w godzinach 13:00 - 16:20 w budynku przy ulicy Solskiego.

http://pulawy.nartydzieciom.pl/

 
Przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka "

7 grudnia klasy 3d, 4c, 5e, 6b i 6c wybrały się pod opieką nauczycieli do Teatru im. W. Siemaszkowej  w Rzeszowie na przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka ". Gdy zgasły światła na widowni i na scenie pojawili się aktorzy, uczniowie odczuli prawdziwą magię teatru. Scenografia w ciekawy sposób oddawała klimat podróży Matołka.  Liczne piosenki w tym spektaklu pomogły naszym uczniom zrozumieć uczucia głównego bohatera.  Historia nie najmądrzejszego koziołka pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji wywołała ogromne emocje, o czym świadczyły gromkie brawa dla aktorów.  Wyjazd do teatru zorganizowała pani Urszula Kozik.

red. U. Kozik
Więcej…
 
Turniej piłki nożnej

W dniu 11.12.2018 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas IV. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji i grad bramek - w 6 spotkaniach padło aż 37 goli!. Po prawie dwugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna z klasy IV C. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Klasę IV C reprezentowali:  Kocel Norbert, Mazur Wiktor, Hajduk Sebastian, Putaj Filip, Lemiech Karolina, Kokoszka Hubert
red. M.Karasiński
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting