Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV - VIII.               
Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w czasie wakacji.

 

W dniach od 12 do 26 czerwca 2020 r. w naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia profilaktyczno – sportowo  -rekreacyjne dla dzieci z klas I – III, które spędzają wakacje w mieście. Uczniowie zapisywani będą do 3 różnych grup na każdy z dwóch turnusów:

I          06 – 10 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

II         13 – 17 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek, natomiast rodzice pokryją koszty zaplanowanych w programie działań.

Zgłoszenie dziecka na półkolonię należy dokonać telefonicznie – nr do kontaktu: 17 7875270 lub e-mailowo – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące półkolonii zostaną przekazane w późniejszym terminie zainteresowanym rodzicom.

 
Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty

 

 
Jubileuszowa sesja Dziecięcej Rady Miejskiej

4 czerwca 2020 r. odbyła się już po raz dwudziesty organizowana przez naszą  szkołę Dziecięca Rada Miejska, która zwoływana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym roku wyjątkowa,  bowiem z uwagi na panującą pandemią koronawirusa, w formie wirtualnej. Wyjątkowa także ze względu na 30 rocznicę pierwszych, demokratycznych wyborów samorządowych i 31 parlamentarnych, a także 550 rocznicę lokacji naszego miasta. Wspominali o tym w swoich wystąpieniach włodarze naszego miasta, nazywając spotkanie „wyjątkową sesją” i „świętem demokracji”.

Więcej…
 
Projekt edukacyjny „Mali Detektywi”- podsumowanie

 

W bieżącym roku szkolnym z inicjatywy pani Anny Łączak wychowankowie świetlicy z klas drugich wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Mali Detektywi”  stworzonym przez Fundację Uniwersytet  Dzieci. Dzięki uczestniczeniu w projekcie uczniowie stali się studentami Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Uczyli się poprzez zabawę, doświadczenia, rozwijali umiejętność wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce. Projekt składał się z 8 scenariuszy lekcji. Część z nich połączona była ze sobą motywem detektywistycznym, który rozbudzał ciekawość uczniów i zwiększał w nich chęć uczenia się i poznawania świata. Na każdej lekcji uczniowie otrzymywali zagadkę, którą „mali detektywi” starali się rozwiązać.

Więcej…
 
Dzień Dziecka

Ze specjalną dedykacją dla wszystkich dzieci, wszystkiego co najlepsze życzą nauczyciele i pracownicy SP6 !

Posłuchaj życzeń

 
Dziecięca Rada Miasta

Nasza szkoła już po raz dwudziesty organizuje Dziecięcą Radę Miejską, Tegoroczna, z uwagi na bezpieczeństwo zostanie przeprowadzona zdalnie. Każdą szkołę podstawową z naszego miasta będzie reprezentował jeden uczeń. Z naszej szkoły będzie to Julia Drozdowska, uczennica klasy 8 d. Natomiast przewodniczącym Dziecięcej Rady Miejskiej został Szymon Markulis, uczeń klasy 8 b. Obrady tej wyjątkowej sesji odbędą się 4 czerwca 2020 roku o godzinie 10.00. Relacja z obrad wkrótce. Mariola Drewniak

 
,,Twórz Radio z domu".

„Stwórz słuchowisko radiowe lub piosenkę w domowym zaciszu, prześlij nagranie audio do naszej rozgłośni, a my je wyemitujemy na falach Polskiego Radia Rzeszów”.

Taki jest pomysł akcji Polskiego Radia Rzeszów. Projekt wychodzi naprzeciw potrzebom edukacji domowej - ma uczyć, rozwijać kreatywność oraz zainteresowania dzieci i młodzieży. Jest okazją nie tylko do zaprezentowania twórczości artystycznej, ale też zrealizowania marzeń młodych słuchaczy naszej rozgłośni. Nasza szkoła wzięła udział w tej pięknej akcji. Uczniowie zaśpiewali wiersz pt. „Czego chcesz od nas, Panie” do muzyki Natalii Nykiel „Bądź duży”. Ich utwór zostanie wyemitowany na falach Polskiego Radia Rzeszów. Nad uczniami czuwała p. Bernadeta Łaz.

Więcej…
 
26 maja - Dzień Matki POWIEDZ MAMIE KOCHAM CIĘ JĘZYKAMI ŚWIATA

Kochać , jak to łatwo powiedzieć !

Słowo MAMA jest jednym z pierwszych słów wypowiedzianych przez dzieci na całym świecie. Dzień Matki to okazja do wyrażenia  nie tylko naszej miłości,  ale także wdzięczności za wiele dobra , które od nich otrzymujemy . Klasa pływacka 6f w ramach projektu z języka angielskiego nagrała laurkę dla wszystkich Mam z okazji ich święta , zachęcając jednocześnie do mówienia o swoich uczuciach do Mamy codziennie .
KOCHAM CIĘ MAMO ❣️
Zapraszamy do oglądania.
Red. M.Ć.

.......Zobacz życzenia dla dla MAMY.

 
Harmonogram zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych

 

ORGANIZACJA ZAJĘĆ NA TERENIE SZKOŁY OD 25.05.2020 R.

Od 25 maja 2020 r. w szkole, w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 700 do 1530, prowadzone będę zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III, których rodzice zadeklarowali chęć skorzystania z tej formy pomocy.

Ponadto dla uczniów klas I-III, również w budynku przy ul. Solskiego 8, organizowane będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych, w pięciu wyznaczonych grupach według podanego harmonogramu.

Plan zajęć rewalidacyjnych w każdym przypadku ustalany będzie indywidualnie.

Natomiast konsultacje dla uczniów klas VIII odbywać się będą w budynku przy ul. Biernackiego 6 zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Rodzice, którzy zadeklarowali udział dziecka w zajęciach czy konsultacjach, zobowiązani są do uzupełnienia oświadczeń i deklaracji oraz przesłania ich na e-mail szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Konsultacje z uczniami klas 8 (język polski, język angielski, matematyka)

Grupa I. Klasa 1a i 1b


Grupa II. Klasa 1c


Grupa III. Klasa 2a i 2c


Grupa IV. Klasa 2b


Grupa V. Klasa 3b

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting