Dobre zakończenie sezonu 2020 dla zawodników Ikara Mielec

Dobrymi wynikami, rekordami życiowymi i wysokimi miejscami w Polsce zakończyli sezon 2020 młodzi pływacy IKARA Mielec. W tydzień po udanych występach swoich kolegów w dniach 18-20 grudnia br. 14- letni zawodnicy debiutowali na Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mimo pandemii na zawodach wystartowało 578 zawodników z 146 klubów. Oto najlepsi:

 

Więcej…
 
Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oraz zaleceniom Ministerstwo Edukacji i Nauki Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mielcu informuje o możliwości korzystania z porad specjalistów w formie telefonicznej lub bezpośrednio w siedzibie placówki, w okresie ferii zimowych.

Telefony i dyżury

 
Szkolne podsumowanie akcji „Daj włos”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się rozdanie certyfikatów i upominków uczniom, którzy wzięli udział w akcji „Oddaj włos”. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i serdecznie im dziękujemy. To wspaniała  i godna naśladowania postawa.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Uwaga!

W Trendy Hair Fashion Mielec przy ul. Pułaskiego 2  certyfikaty i upominki  mogą odebrać ci, którzy do tej pory ich nie otrzymali.
Prosimy o niezwłoczny kontakt z salonem.

red.B.Łaz

Więcej…
 

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Rodzice !

Informujemy, że w okresie ferii można skorzystać ze wsparcia pedagogów i psychologa szkolnego, którzy są dyspozycyjni (w razie potrzeby kontaktu telefonicznego) w następujących dniach i godzinach:

●      Pedagog Justyna Dyka-Szymańska (ul. Biernackiego) tel. 577 650 970

Pn.-Pt. godz. 12:00 – 14:00

●      Pedagog Anna Korczak (ul. Solskiego) tel. 577 650 540

Pn.-Pt. godz. 8:00 – 10:00

●      Psycholog Magdalena Trela tel. 577 650 370

Pn.-Pt. godz. 10:00 – 12:00

 

W sytuacjach nagłych, wymagających natychmiastowej pomocy prosimy kontaktować się poza wyznaczonymi godzinami.

 
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

więcej informacji - link:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-okresie-ferii-zimowych

 
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

 

W okresie ferii zimowych tj. od 4 do 15 stycznia 2020 r. w godz. od 9.00 do 13.00 w naszej szkole organizowane będą w ścisłym reżimie sanitarnym zajęcia sportowo – rekreacyjne dla uczniów klas I–IV. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 do dnia 15 grudnia 2020 r. (telefon 17 787 5270, adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

karta kwalifikacyjna

Regulamin

 

Dzieci dzieciom ślą życzenia - posłuchaj

 

 

 

 

 

 

 
Anioły są wśród nas, nie trzeba ich daleko szukać.

Zakończyła się kolejna edycja akcji „Daj włos”, na rzecz Fundacji Rak`n`Roll - Wygraj Życie,  pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. 18 grudnia 2020 r. odbyło się spotkanie, podczas którego   podsumowano jej efekty.  Wiceprezydent Paweł Pazdan, wicedyrektor  szkoły Marzena Rybak oraz koordynator akcji Mariola Drewniak, skierowali słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wzięli w niej udział. Tym razem 62 osoby zdecydowały się oddać swoje włosy z przeznaczeniem na peruki dla potrzebujących.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting