Konkurs Wiedzy Technicznej

Konkurs Wiedzy Technicznej - zgłoszenia do pana Wojciecha Snopkowskiego do dnia 4.01.2019 r.

Informacje ogólne

Harmonogram konkursu

 
Pływacy IKARA Mielec przypieczętowali zwycięstwo na pływalni w Mielcu.

W sobotę 8 grudnia na pływalni Smoczka w Mielcu w obecności wiceprezydenta Pana Pawła Pazdana, dyrektora SP 6 Pana Grzegorza Tychanowicza i Dyrektora MOSiR Pana Andrzeja Jędrychowskiego pływacy MKS IKAR Mielec przypieczętowali swoje zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze dzieci 10-11 lat.  W łącznej punktacji pływacy IKARA, uczniowie V i IV klasy Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu zdobyli 276 punktów pokonując Gryf Dębice ze 180 punktami i Swim2Wim Krosno, które zdobyło 156 punktów.

Więcej…
 
WYJAZD NA NARTY - KICZERASKI PUŁAWY koło RYMANOWA
W dniu 18.12.2018 r. - wtorek organizujemy wyjazd na narty dla uczniów naszej szkoły.
Koszt wyjazdu - 80 zł. Cena zawiera przejazd autokarem, wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kask), herbatę i zapiekankę, opiekę instruktorów.
Zapisy do piątku 14.12.2018 r. u pani Agnieszki Gliwy w godzinach 13:00 - 16:20 w budynku przy ulicy Solskiego.

http://pulawy.nartydzieciom.pl/

 
Przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka "

7 grudnia klasy 3d, 4c, 5e, 6b i 6c wybrały się pod opieką nauczycieli do Teatru im. W. Siemaszkowej  w Rzeszowie na przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka ". Gdy zgasły światła na widowni i na scenie pojawili się aktorzy, uczniowie odczuli prawdziwą magię teatru. Scenografia w ciekawy sposób oddawała klimat podróży Matołka.  Liczne piosenki w tym spektaklu pomogły naszym uczniom zrozumieć uczucia głównego bohatera.  Historia nie najmądrzejszego koziołka pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji wywołała ogromne emocje, o czym świadczyły gromkie brawa dla aktorów.  Wyjazd do teatru zorganizowała pani Urszula Kozik.

red. U. Kozik
Więcej…
 
Turniej piłki nożnej

W dniu 11.12.2018 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas IV. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji i grad bramek - w 6 spotkaniach padło aż 37 goli!. Po prawie dwugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna z klasy IV C. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Klasę IV C reprezentowali:  Kocel Norbert, Mazur Wiktor, Hajduk Sebastian, Putaj Filip, Lemiech Karolina, Kokoszka Hubert
red. M.Karasiński
 
Uwaga konkurs!. Zagłosuj.

Galeria NawigatorNa profilu facebookowym Galerii Navigator w Mielcu rozpoczęło się głosowanie na najpiękniejszą choinkę. Do 31 grudnia 2018 r. do godz. 12.00 możecie oddać swój głos poprzez dawanie,, lajków ‘’na tą choinkę, która najbardziej wam się podoba. Do wygrania dla szkoły są cenne nagrody m.in. mikroskop, tablet, aparat fotograficzny.

W dniu 7 grudnia naszą szkołę reprezentowały w tym konkursie uczennice z klasy Vf : Antonina Bator, Milena Berezak, Weronika Dubiel, Weronika Krużel i Gabriela Lachowska pod opieką pani Agnieszki Bajor. Zadaniem drużyny było udekorowanie choinki ozdobami wykonanymi przez uczniów szkoły.

https://www.facebook.com/navigatormielec/photos/pcb.1136623366490728/1136617329824665/?type=3&theater

 

 
Mikołajki na wrotkach

W dniu 5 grudnia uczniowie klasy IV c wraz z wychowawczynią panią Anną Dugiełło i panią Dorotą Mazurek udali się na wycieczkę do „Centrum Zabaw Wywrotki” w Mielcu. Uczniowie mieli możliwość wypożyczyć oraz nauczyć się jeździć na wrotkach pod opieką animatora. Mogli również uczestniczyć z różnych atrakcji na Sali Zabaw. Dużą popularnością cieszył się bilard oraz karaoke. Dla dzieci przygotowany był też poczęstunek. Pobyt sprawił dzieciom wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

red. Anna Dugiełło

Więcej…
 
Dwa Rekordy Okręgu Podkarpackiego Oliwi Trojnackiej

Bardzo dobrą formą błysnęła uczennica klasy pływackiej VII f Oliwia Trojnacka, która podczas rozgrywanych w Sanoku 1-2 grudnia 2018 roku Zimowych Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego ustanowiła dwa Rekordy Okręgu Podkarpackiego. Pierwszy na 50 metrów stylem motylkowym od dwóch lat należał do naszej absolwentki Julji Gancarz od dziś wynosi 0;30,33 s, a drugi rekord na 100 m stylem motylkowym od 8 lat należał do zawodniczki Fali Ropczyce i został pobity o 2 sekundy (nowy rekord okręgu to 1;07,68 s). Podopieczna Roberta Wieczorka oprócz tych dwóch tytułów Mistrzyni Okręgu Podkarpackiego w stylu motylkowym zwyciężała jeszcze na 100 i 200 m stylem grzbietowym, 100 m stylem zmiennym i 200 m stylem motylkowym, srebrny medal na 400 m stylem dowolnym i dwa brązowe medale ma 50 i 800 m stylem dowolnym.

Gratulujemy

 

 
"Mikołajki"

6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci, te małe i  te duże też. W naszej szkole był to dzień samych niespodzianek, ponieważ odwiedził nas święty Mikołaj ze swoją świtą elfów.  Klasa III b przywitała Gościa występem, w którym wierszem i piosenką wyraziła radość  z tego niecodziennego spotkania. Klasy młodsze zgromadzone na sali odgadywały zagadki, oczywiście związane tematycznie ze świętym Mikołajem i poradziły sobie świetnie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting