Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie dziesiąte
W dniach 25.05.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w dziesiątym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej.
W spotkaniu tym uczestniczyli: DAWID HINZMANN [19/100], MACIEJ KUKULSKI [28/100], MACIEJ POPIOŁEK [20/100],  z klasy VIIIa, WIKTOR PROSZAŁEK [0/100] z klasy VIIId, JAKUB ŚWIĄTEK [25/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [13/100], MAGDALENA BIELASZKA [11/100], MACIEJ MOJEK  [43/100], JAKUB OSNOWSKI [36/100] z klasy VIII c.
Więcej…
 
Krew darem życia
Zbliża się lato, okres, w którym potrzeba  najwięcej krwi, a jednocześnie z powodu wakacyjnych wyjazdów jest mniej stałych krwiodawców. Dlatego właśnie w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja oddawania krwi. Wzięli w niej udział rodzice, nauczyciele, policjanci. Wsparli potrzebujących, dzieląc się tym, co najcenniejsze.
Więcej…
 
Sukcesy młodych szachistów.
Natalia Walas, Marika Szwaja i Maksymilian Bisowski to uczniowie klasy Ic. Są chlubą naszej szkoły. Mimo młodego wieku zdobywają znaczące sukcesy nie tylko w Mielcu, ale i w świecie. Ta wspaniała trójka zdobyła dla naszej szkoły I miejsce w turnieju szachowym podczas Festiwalu Nauki i Techniki. W zawodach wojewódzkich Maks był finalistą. W Dniu Matki Zdobył VI miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

 
STRZELECTWO SPORTOWE”. Spotkanie dziewiąte
W dniach 11.05.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w dziewiątym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W spotkaniu tym uczestniczyli:
KONRAD GIERA [36/100] z klasy VIIIb, DAWID HINZMANN [36/100]z klasy VIIIa, WIKTOR PROSZAŁEK [46/100] z klasy VIIId,  JAKUB ŚWIĄTEK [32/100], RAFAŁ DUSZKIEWICZ [37/100], MAGDALENA BIELASZKA [46/100], MACIEJ MOJEK  [29/100], JAKUB OSNOWSKI [72/100] z klasy VIII c.
Więcej…
 
,,TROJE Z DZIESIĘCIU’’

28 maja 2019r. odbył się konkurs dla uczniów klas czwartych naszej szkoły THE CHAMP OF WORDS. Uczniowie wykazali się wiedzą leksykalną na bardzo wysokim poziomie. Spośród dziesięciu uczestników wyłoniono troje najlepszych ,,mistrzów słownictwa”. I miejsce zajęła Gabriela Pyrsak z 4c, II miejsce Aleksandra Kagan z 4e i III miejsce Miłosz Mroczek, również uczeń klasy 4c. Opiekunami tych uczniów są p. Anna Majocha i p.Urszula Kozik.       Gratulujemy!

Konkurs zorganizowały p. Renata Jaśkiewicz i p. Urszula Kozik.

 

 
Konkurs plastyczno-literacki „ Moja ulubiona książka”

Od 8 marca do 5 kwietnia w naszej szkole trwał konkurs plastyczno-literacki pt. "Moja ulubiona książka".  Został on zorganizowany w ramach Programu Kompleksowego Wspomagania Rozwoju Szkół. Chętni uczniowie ilustrowali wybrane przez siebie pozycje z literatury dziecięcej i młodzieżowej. Do prac plastycznych należało też dołączyć krótką recenzję lektury zachęcającą do jej przeczytania. Do biblioteki szkolnej przez 4 tygodnie napływały prace w różnorodnych technikach plastycznych i ciekawe opisy książek.

Więcej…
 
Konkurs "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

Tegorocznej – 14 edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” towarzyszyły słowa Stanisława Wyspiańskiego, który w „Weselu” powiedział: „Polska to jest wielka rzecz”. Zapoczątkowany 14 lat temu konkurs od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Od samego początku konkursowym zmaganiom kibicuje pomysłodawczyni konkursu – poseł na Sejm RP p. Krystyna Skowrońska. Można śmiało powiedzieć, że kolejne edycje tego konkursu wpisały się już na stałe w kalendarz konkursowych zmagań uczniów z Mielca i powiatu mieleckiego, ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej klas III

21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej klas trzecich. Drużyna naszej szkoły w składzie: Kinga Pieróg, Jakub Hałka, Michał Narowski- uczniowie  klasy III b -  zajęła I miejsce. Opiekunem zwycięskiej „trójki” jest pani Dorota Kaławaj.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów!

red. D. Kaławaj

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting