Konkurs z Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej Szkoły, Tymoteusz Moryto z klasy 8d, został tegorocznym finalistą Konkursu z Języka Angielskiego, organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych w kolejnym etapie kształcenia. Opiekun: p. Marek Haptaś."

 
Konkurs „Śpiewać każdy może”

Zapraszamy do udziału w konkursie piosenki online „Śpiewać każdy może”.

Regulamin i podkład muzyczny jest na stronie SP1

www.sp1.mielec.pl

 
„Świetlica zdalnie”

W obecnej sytuacji przyszło nam zmierzyć się z bardzo ważnym wyzwaniem, jakim jest kwarantanna, spowodowana koronawirusem. Musimy teraz trochę inaczej funkcjonować z uwagi na zamknięcie szkół i zawieszenie zajęć. Potrzeba nam dużo mobilizacji i dyscypliny, a także pozytywnej energii. Aby czas spędzony w domu był przyjemny oraz wartościowy wychowawcy świetlicy przygotowują systematycznie wiele ciekawych propozycji zajęć i pomocy. Każda praca wykonana przez wychowanków świetlicy ogromnie nas cieszy, jesteśmy z Was dumne. Liczymy na więcej.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia – wychowawcy świetlicy.

red. A. Łączak

 

Więcej…
 
Konkursu matematyczno-informatycznego InsatLogik

Mamy wyniki ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InsatLogik. Naszą szkołę reprezentowała Kornelia Hyjek - uczennica klasy 7e, która otrzymała zaszczytny tytuł Filnalisty.

 

Finalistce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Bernadeta Łaz

 

 
Pamiętamy! Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

229 lat temu Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Była drugą na świecie i pierwszą w Europie ustawą, regulującą organizację władz państwowych oraz prawa i obowiązki obywateli. Z kolei 2 maja obchodzimy Dzień Flagi RP.

Poprzez aplikację Microsoft Teams uczniowie, nauczyciele i dyrekcja naszej szkoły uczcili majowe święto poprzez wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Wyraziliśmy tym samym szacunek wobec dorobku i spuścizny naszych przodków.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękuję tym, którzy tak aktywnie włączyli się w naszą inicjatywę. Mamy nadzieję, że nawet tak ciężkie czasy nie przeszkodzą nam w manifestowaniu naszej pamięci.

red. B.Łaz

Wspólne śpiewanie hymnu

 

 

 

 
Zmiana terminu konkursu „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju organizatorzy XV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” - poseł na Sejm p. Krystyna Skowrońska oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu informują, że konkurs został przełożony na jesień 2020 roku. O dokładnej dacie konkursu organizatorzy poinformują szkoły podstawowe oraz średnie z terenu Powiatu Mieleckiego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizatorzy konkursu

 
Konkurs ogłoszony przez Urząd Miejski

Poniżej link do konkursu ogłoszonego przez Urząd Miejski w Mielcu. Zapraszamy do udziału.

https://www.mielec.pl/wymysl-wierszyk-o-mielcu-i-zdobadz-nagrody/

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting