Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

 

Podręczniki i ćwiczenia dla klas 1-8 w roku szkolnym 2020/2021 są zapewniane przez szkołę z dotacji celowej.

Wykaz podręczników

 
Wspomnienia z roku szkolnego 2019/2020-SP6 Mielec

 

Zobacz "Wspomnienia... - film opracowała p.B.Łaz

 
Bitwa Warszawska 1920 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitwa Warszawska, zwyczajowo nazywana Cudem nad Wisłą – starcie zbrojne stoczone w dniach 13–25 sierpnia 1920 roku pomiędzy Rosją RadzieckąPolską, decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej. 

 
Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

 

 

Drodzy Uczniowie,

zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, wydawanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, odbędzie się w dniu 31 lipca 2020 r. (piątek) w godzinach od 800 do 1300 w sekretariacie szkoły w budynku przy ulicy Solskiego 8 według niżej podanego harmonogramu.

Uczniowie do szkoły wchodzą głównym wejściem. Przychodzą w maseczkach ochronnych zakrywających usta i nos. Wchodząc do budynku dezynfekują ręce i stosują się do poleceń osoby wyznaczonej przez dyrektora szkoły. Ustawiają się przed wejściem do sekretariatu w odstępach nie mniejszych niż 1,5 m. Po odebraniu dokumentu niezwłocznie opuszczają szkołę.

Po odbiór zaświadczeń do szkoły przychodzą tylko zdrowi uczniowie, bez żadnych oznak objawów chorobowych (kaszel, katar, podwyższona temperatura, wysypka, duszności, ból mięśni, ból brzucha, ból głowy), którzy nie mieli kontaktu z osobami w kwarantannie lub izolacji domowej.

Harmonogram odbioru zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

Klasa

Godziny odbioru zaświadczeń

VIII a

800 – 900

VIII b

900 – 1000

VIII d

1000 – 1100

VIII e

1100 – 1200

VIII f

1200 – 1300

 
„Każdy dzień jest przygodą”

„Każdy dzień jest przygodą” – to hasło dwutygodniowego, wakacyjnego turnusu, który 17 lipca 2020 r. w ramach akcji „Lato w mieście”, zakończył się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i różnym formom aktywności nie było końca. Dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami, talentami i kreatywnością. Rozwijały swoją aktywność fizyczną, doskonaliły zainteresowania (plastyczne, techniczne, muzyczne, filmowe, teatralne, przyrodnicze, sportowe). Podczas zajęć uczyły się koleżeństwa, właściwych postaw społecznych, zdrowej rywalizacji. Wspólnie spędzony czas był dla nich okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego, poznały pracę policjanta i strażaka, aktywnie spędzały wakacyjny czas.

red. B.Czarnota

 

 
"KAŻDY DZIEŃ JEST PRZYGODĄ" – zajęcia profilaktyczno – sportowo – rekreacyjne w Szkole Podstawowej nr 6

Informacja dla rodziców

Deklaracja

Oświadczenie

 
Życzenia wakacyjne

 

List Ministra Edukacji Narodowej

 

 
Tryb odbioru świadectw, harmonogram.
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting