Nabór do klasy siatkarskiej

Dyrekcja szkoły ogłasza nabór do klasy siatkarskiej (czwarta klasa) dla dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrekcją szkoły lub z p. Beatą Cetnar.

W roku szkolnym 2010/2011  klasa IVe jest klasą sportową o profilu siatkarskim dziewcząt.  Program szkolenia sportowego powiązany jest  z etapem edukacyjnym wychowania fizycznego. 10 godzin zajęć sportowych podzielone jest na: 6 godzin zajęć specjalistycznych z piłki siatkowej, 4 godz. zajęć wychowania fizycznego ( 1 godz. aerobiku, 1 godz. pływania, 2 godz wychowania fizycznego). Zajęcia treningowe z piłki siatkowej odbywają się  w sali gimnastycznej naszej szkoły,  natomiast  aerobik i pływanie na obiektach MOSIR. W maju młode siatkarki jadą na obóz sportowy nad morze do Ustronia Morskiego. O sukcesach naszych siatkarek można przeczytać w zakładce "Sport w szkole". W kwietniu w naszej szkole  rozpoczyna się Akademia Siatkówki dla dziewcząt klas I - III.

 


Zajęliśmy I miejsce w finale miejskim


Michał Kozik

Michał Kozik, Michał  Gancarczyk, Piotr  Zdziebło  reprezentowali naszą szkołę w miejskim finale ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowy?.
Sp 6 pokonała szkoły mieleckie.  Zwycięzcą indywidualnym   turnieju  został nasz uczeń ? Michał  Kozik. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.
Opiekunem jest Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 

Miejski Konkurs Matematyczny Klas V


Dnia 23.03.2011 r. w naszej szkole odbył się XI Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Wyłoniono 15 laureatów i 4 finalistów z następujących szkół:
SP 1 - 3 laureatów i 1 finalista SP 2 - 2 laureatów i 1 finalista SP 3 - 1 laureat SP 6 - 4 laureatów SP 9 - 1 finalista SP 11 - 1 laureat i 1 finalista SP 13 - 4 laureatów.
A oto laureaci z naszej szkoły:
Cisło Krzysztof Va  Hyjek Patryk Va  Włodarczyk Mateusz Va -(opiekun mgr I. Haptaś)  Parys Jakub Vc - (opiekun mgr T. Miąsik)

 

Wygrali prawie wszystko co było do wygrania!


17 marca nasi uczniowie brali udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Startowały wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Mielca. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła nie miała sobie równych. Pierwsze dwa miejsca zajęli nasi uczniowie: Michał Gancarczyk i Michał Kozik. Jako jedyni awansowali do turnieju powiatowego.

 

Michał GANCARCZYK ?   I miejsce zwycięzca  turnieju  ( awans do turnieju powiatowego )
Michał  KOZIK ?    II miejsce  (  awans  do turnieju powiatowego )
Tomasz  TABOR ?    IV miejsce

Więcej…
 

Kolejny sukces drużyny siatkarskiej naszej szkoły!!!

 

Po kolejne zwycięstwo w minisiatkówce sięgnęły 22 marca 2011 dziewczęta naszej szkoły. W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrały pewnie , nie przegrywając ani jednego seta. W sali gimnastycznej SP6, oprócz gospodarzy, o puchar i awans do finału rejonowego walczyły szkoły z Tuszowa Narodowego oraz ze Zdziarca.

 

Więcej…
 

Piotr Zdziebło laureatem, będzie reprezentował Podkarpacie!!!

Piotr ZdziebłoPiotr Zdziebło uczeń klasy VIa został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia?.
Zgodnie z regulaminem Wojewódzka Komisja Konkursowa zakwalifikowała Piotra do zawodów centralnych, które odbędą się w czerwcu w Warszawie.
Piotr będzie reprezentował nie tylko naszą szkołę ale również uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego. Zadania pisemne na poszczególnych etapach konkursu ( a było już trzy etapy ) obejmowały : wiadomości i umiejętności z zakresu historii Polski i powszechnej od X do XX wieku, znajomość zagadnień z historii Polski w latach 1531-1683, wiedzę dotyczącą oręża polskiego od X do XX wieku, z uwzględnieniem znajomości broni i barwy, architektury obronnej, topografii wojskowej, heraldyki, literatury, muzyki i pieśni, malarstwa historycznego. Piotr  znakomicie wykazał się znajomością wiedzy i umiejętnościami w tym zakresie i osiągnął sukces.
Opiekunem Piotra jest Pani Elżbieta Wołoszyn.
Życzymy kolejnego sukcesu na etapie centralnym w Warszawie. GRATULUJEMY!!!.

 

Zacięta walka o mistrzostwo miasta

siatkarkiCztery najlepsze mieleckie drużyny minisiatkówki dziewcząt spotkały się 9.03.2011 w sali gimnastycznej SP6 aby powalczyć o tytuł mistrzowski w tej dyscyplinie sportu. Rozegrano sześc meczy a najlepsze okazały się, zgodnie z przewidywaniami, zawodniczki naszej szkoły, które wygrały wszystkie mecze i będą reprezentować Mielec na szczeblu powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Zespół SP 6 wystąpił w składzie: Petrykowska Pamela, Dyduła Kamila, Kasprzak Kinga, Dereń Klaudia, Szyszka Joanna, Lisowska Anna, Nowak Wiktoria i Kaniewska Daria. Opiekunem zespołu jest Beata Cetnar. Pozostałe zespoły prezentowały bardzo wyrównany poziom i zajęły kolejno: II miejsce- SP1, III- SP3 i IV miejsce- SP 11

 

 

zobacz nasze mistrzynie>>
 

Adam Kotarba - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Adam KotarbaAdam Kotarba uczeń kl. VI f naszej szkoły zostal laureatem konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał sie z trzech etapów. Adam zajął I miejsce w eliminacjach szkolnych, a nastepnie z sukcesem przeszedł etap rejonowy w Tarnobrzegu.

Finał konkursu odbył się 19 lutego w Rzeszowie. Adam znalazł się wśród laureatów wykazując się ogromną wiedza z zakresu historii starożytnej. Uczeń pracował pod kierunkiem mgr Danuty Chruściel.

Brawo Adam !!!!!!!!!!!!!

 


Konkurs j.angielskiego - wyróżnienie Kornelii

8 grudnia 2010 odbył się I etap konkursu zorganizowanego przez Prywatna Szkołę Języków Obcych - Eureka. Do II etapu zakwalifikowali się Rusek Oskar i Saj Monika(op.A.Strokoń), Kilian Kornelia (op.ABrunecka), Kieliszek Klaudia (op.R.Jaśkiewicz). Po tym etapie Kornelia Kilian została wyróżniona.

 
« PoczątekPoprzednia121122123124125126127128129130NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting