Wielki Finał - Gigabajt2012

17 maja 2012 odbył się w Tarnobrzegu  III etap - Finał Międzypowiatowego Konkursu Gigabajt 2012. Konkurs  organizowany jest przez PCEN w Rzeszowie Oddział w Tarnobrzegu już od sześciu lat. Naszą szkołę reprezentował z wielkim sukcesem Michał Kozioł, który został  laureatem, (uczeń kl. VIc op. B. Lenartowicz).

19 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Tarnobrzegu. Nagrody wręczali: Jacek Kulasa- Kordynator konkursu, Marta Kamysz Turbak - Sekretarz Miasta Tarnobrzega oraz Joanna Rębisz ? Dyrektor biura Senatora RP Władysława Ortyla.

http://www.pcen.pl/aktualnosci-tarnobrzeg/5798-gigabajt-uroczyste-wreczenie-nagrod.html

Więcej…
 

Jedziemy do Sejmu?

Uczniowie ,,szóstki?? chętnie biorą udział w różnych konkursach literackich. Tym razem gra była warta świeczki, ponieważ nagrodą główną był wyjazd na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP. Należało napisać jak najlepszy utwór poetycki lub prozatorski, którego hasłem przewodnim są słowa: Tu wszędzie jest moja Ojczyzna. I udało się! W tym roku laureatkami zostały i do stolicy pojadą Małgorzata Jaśkiewicz z klasy 5c oraz Maria Zalotyńska z klasy 4d. Wyróżnienia otrzymały Hanna Wałek z klasy 5b i Anna Zdziebło z klasy 4d. Gratulujemy! A za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

Więcej…
 

Byliśmy na zielonej szkole?

W tym roku szkolnym uczniowie klas 4d, 4c i 6a wraz z wychowawcami pojechali poznawać kolejne piękne zakątki naszego kraju. Tym razem były to okolice Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Przez pięć dni podziwialiśmy krajobraz Ojcowskiego Parku Narodowego z Jaskinią Ciemną i Pieskową Skałą. Poznawaliśmy historię ruin warowni na Szlaku Orlich Gniazd takich jak Ogrodzieniec, Bobolice, Mirów, Birów.  W Krakowie oprócz pobytu w parku wodnym zobaczyliśmy niezwykłe okazy ryb, płazów i gadów w Muzeum Przyrodniczym, a na Jasnej Górze pomodliliśmy się przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Był też czas na konkursy,  zabawy, gry oraz śpiew przy akompaniamencie gitary.  Wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni?

zobacz galerię>>
 

Wszyscy kibicujemy naszej drużynie

12 czerwca wszyscy kibicujemy polskiej drużynie. Dzień biało-czerwony. Stroje w barwach narodowych. Gadżety kibica.

EURO 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami.

( Galeria zdjęć się powiększy)

 

Więcej…
 

 


X Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III

 

W dniu 30 maja 2012 roku w hali MOSIR w Mielcu odbyła się X edycja olimpiadki sportowej dla klas III o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego.

W olimpiadce wzięły udział drużyny z 7 szkół podstawowych miasta Mielca. W przerwach między konkurencjami czas zawodnikom umilały występy szkolnych zespołów tanecznych ze szkół SP1, SP6.

 

Więcej…
 

Międzynarodowy konkurs programistyczny Baltie - Euro2012

 

Wojewoda Śląski i Śląski Kurator Oświaty przy współpracy z SGP Systems  ogłosił programistyczny konkurs dla uczniów szkół i placówek o tematyce związanej z Euro 2012.

W konkursie z naszej szkoły odział wzięli uczniowie Krzysztof Cisło i Jakub Parys. W ostatnim, międzynarodowym etapie ostatecznie uplasowali się: Krzysiu na 8. pozycji a Kuba na 12. Gratulacje!!!

 

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2012

W dniach 18-20 maja 2012 w Warszawie na Politechnice Warszawskiej odbył się III etap Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2012. Naszą szkolę w kategorii wiekowej klas IV-VI reprezentował Krzysztof Cisło z kl. VIa (op. Bożena Lenartowicz).  Nasz reprezentant zajął 18 miejsce na 61 drużyn. Jest to wielki sukces dla Krzysia (naukę programowania w Baltie rozpoczął dopiero w lutym). Gratulujemy !!!

(wyniki można zobaczyć na stronie www.baltie.net)

 

Więcej…
 


Miejski Konkurs Matematyczny Klas IV

Laureaci naszej szkoły to: Guła Agnieszka (kl.IVd op. A.Mytych), Kulawiec Martyna (kl. IVd op.A.Mytych), Cisiński-Nguyen Krystian (kl. IVb op. T.Pezda), Malec Mikołaj (kl.IVe op. I Haptaś)

Finalistą konkursu został: Koceniak Piotr (kl.IVc op. T.Pezda)

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Dnia 15.03.2012 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie ?Kangur Matematyczny? . Oto nasze wyniki:

 

laureat - Martyński Tomasz (kl. 2d op. D.Kaławaj)

 

lista wyróżnionych>>
 
« PoczątekPoprzednia121122123124125126127128129130NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting