Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.               
Półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Ropczycach w dniu 12.03.2013 odbyły się półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym 6 x 25 metrów stylem dowolnym. W zawodach startowało 11 reprezentacji z województwa podkarpackiego w tym pływacy Szkoły Podstawowej nr 6. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli podopieczni Roberta Wieczorka pokonując między innymi zespoły sztafetowe z Dębicy i Ropczyc. Dziewczęta płynęły w składzie :Julia Nowak, Eliza Swół, Daria Piekarz, Sara Midura, Kinga Niziołek i Oliwia Styrugała, zaś chłopcy w składzie : Marcin Bukowski, Maksymilian Cerlich, Mariusz Data, Mateusz Misina, Konrad Warzecha i Patryk Zygiel.

 

W wyścigach indywidualnych zwyciężali : Julia Nowak i Maksymilian Cerlich na 50 m st. dowolnym, Mariusz Data na 50m st. klasycznym, Daria Piekarz na 50 m st. grzbietowym i Mikołaj Malec na 50 m st. motylkowym,

Więcej…
 
Baltie - etap wojewódzki

 


W dniu 22 marca 2013 r.  w CKPiDN w Mielcu odbędzie się etap wojewódzki konkursu programistycznego Baltie 2013. Najlepsze wyniki z naszej szkoły  w etapie powiatowym otrzymali Dominik Brożyna, Kamil Kużdżał, Weronika Cisińska, Wiktoria Solarskai i  Maciej Król. Zapewnili sobie udział w wojewódzkim etapie. Gratulacje. W sprawie  konkursu należy kontaktować się z p. Bożeną Lenartowicz

 

 
Ferie zimowe w SP6


Podczas ferii zimowych w SP 6 zorganizowano zimowy wypoczynek dla uczniów klas I-VI. Zajęcia były prowadzone przez panie: Beatę Feret, Elżbietę Ciężadło, Beatę Czarnotę, Renatę Pieńczewską, Mariolę Kobos i Dorotę Wieczorek. Dla uczestników przygotowano urozmaicony program zajęć. Dzieci brały udział w zajęciach umuzykalniających w Szkole Muzycznej Yamaha, podczas których uczyły się gry na gitarze, perkusji, flecie, keyboardzie.

W Spółdzielczym Domu Kultury uczestniczyły w ciekawych zajęciach plastycznych. Wykonywały okolicznościowe kartki, przyszywały guziki i cekiny, projektowały biżuterię. Podczas zajęć modelarskich w SDK zrobiły prosty model samolotu. Odwiedziliśmy również Samorządowe Centrum Kultury, gdzie dzieci uczestniczyły w balu karnawałowym, projekcji filmów, zajęciach tanecznych oraz oglądały wystawę plastyczną pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Swoją sprawność ruchową mogły sprawdzić na sali gimnastycznej, basenie i lodowisku. Niektórzy po raz pierwszy założyli łyżwy i nauczyli się na nich jeździć. Dzięki bogatej ofercie zajęć uczniowie mieli możliwość ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas.


EC i BF

Więcej…
 
Festiwal tańca


Wszystkich miłośników ruchu i tańca, od klasy pierwszej po szóste, zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy w naszej szkole festiwalu, który odbędzie się 29 kwietnia na sali gimnastycznej. Można zatańczyć dowolny układ solo, w duecie lub w grupie od 3 do 7 osób. Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu jest pani Dorota Wieczorek, do której prosimy dostarczać zgłoszenia w terminie do 3 kwietnia b.r. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły lub bezpośrednio u organizatora. Najlepsi zostaną nagrodzeni. A zatem zapraszamy do tańca.

e.k.

 

pobierz kartę zgloszeń>>
 
Łyżwiarstwo szybkie

W dniu 6 marca 2013 roku w Dębicy odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Na zawodach drużyna naszej szkoły w składzie: N.Niedbała, O. Rembowicz, I.Bień, K.Kotula, P.Kosiorowski i W.Maciołek zajęła bardzo dobre 11 miejsce. Cieszymy się z występu naszych zawodników ponieważ zdecydowana większość drużyn, którym ulegli po zaciętej walce, to zawodnicy na codzień uprawiający hokej lub łyżwiarstwo figurowe. Opiekunami naszych łyżwiarzy są p. M.Kulig i p. St.Płaneta

 

 

 

 

Więcej…
 

W dniu 6.03.2013 w Dębicy odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Na zawodach tych drużyna naszej szkoły w składzie: N.Niedbała, O.Rembowicz, I.Bień, K. Kotula, P.Kosiorowski, W.Maciałek zajęła bardzo dobre 11 miejsce. Cieszymy się z występu naszych zawodników ponieważ zdecydowana większoœć drużyn, którym ulegli po zaciętej walce, to zawodnicy na codzień uprawiajšcy hokej lub łyżwiarstwo figurowe.Opiekunami naszych łyżwiarzy sš p. M.Kulig i St.Płaneta.
 
Brawo! SP6 na czele.

 

 

BRAWO !!!  SP6 na czele (1983pkt.-5.03.13). I TY dołącz do Drużyny Florka.

4 marca wystartowała akcja edukacyjno-konkursowa "Warzywkowo".

Dołącz do "Drużyny Florka", której organizatorem jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie www.warzywkowo.pl

 
Rekolekcje

 


W dniach 11, 12 i 13 marca 2013 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne.

Harmonogram rekolekcji:
11 marca 2013 r.     godz. 800 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 1000 uczniowie klas I, II
12 marca 2013 r.     godz. 1100 uczniowie klas I, II
godz. 1400 uczniowie klas III, IV, V, VI
13 marca 2013 r.    godz. 800 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 900 uczniowie klas III, IV, V, VI
godz. 1100 uczniowie klas I, II

Informuję, że w czasie rekolekcji otwarta jest świetlica szkolna, biblioteka i stołówka.

dyrektor szkoły

Grzegorz Tychanowicz

 
Biała szkoła dla sportowców

Uczniowie klas siatkarskich oraz pływackich ze Szkoły Podstawowej nr 6 byli uczestnikami białej szkoły w Porebie Wielkiej.W czasie pobytu uczyli sie jazdy na nartach zjazdowych i biegowych, brali udział w zawodach sportowych.Uczestnicy białej szkoły wypoczywali także  na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej.Uczniowie mieli możliwość pogłębiać wiedzę z różnych dziedzin, a nastepnie sprawdzać ją w konkursach organizowanych w placówce.
Wszystkie zajęcia prowadzone były przez szkolnych opiekunów oraz wyspecjalizowaną kadrę z Domu Wczasów Dzieciecych w Porębie Wielkiej. Wszystkim dziękujemy za miło spędzony wspólnie czas.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia111112113114115116117118119120NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting