Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że od 01.02.2022 r. ulega zmianie sposób informowania rodziców/prawnych  opiekunów o wysokości opłat za żywienie.

Listy (imię dziecka, pierwsza litera nazwiska, klasa, kwota do zapłaty) umieszczane będą na stronie szkoły  w zakładce „Stołówka szkolna”                   na początku każdego miesiąca.

Naliczoną kwotę za obiady należy wpłacać wyłącznie na konto w terminie do 15-go każdego miesiąca, liczy się data zaksięgowania na koncie.

Przypominamy również, że obowiązkiem rodzica/prawnego opiekuna jest zgłoszenie nieobecności dziecka najpóźniej do godziny 8.30 do Intendenta bezpośrednio, telefonicznie (Tel. 17 787 52 60) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..