Dnia 10 grudnia 2021 roku o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na „Logo Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu”. Uroczystość miała miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK. Laureatem – zdobywcą pierwszego miejsca został uczeń naszej szkoły Kacper Galary z  klasy 7b.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni. Z SP6 byli to: Julia Helowicz 4b, Adriana Antoniou 4c, Maksymilian Bisowski 4c, Artur Kukulski 4c, Jakub Lipka 5d, Karol Ostrowski 6a, Kamil Adamczyk 6b, Dominik Durda 6b, Piotr Marnik 6b, Filip Płeszka 6b, Filip Truniarz 6d, Paweł Wałaszek 6d, Piotr Wałaszek 6d, Daria Polak 6c,  Kacper Galary 7b oraz Sara Łagowska 7d. Nagrody wręczyli: Andrzej Bryła Wicestarosta Powiatu Mieleckiego, Paweł Pazdan Pierwszy Zastępca Prezydenta miasta Mielca, Grzegorz Piechota dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Mielcu oraz Jakub Pieprzny  specjalista firmy Planetgraf.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a szczególnie laureatowi Kacprowi Galary.

Dorota Łaz