W tegorocznej edycji przeglądu, który odbył się 14 czerwca w sali gimnastycznej przy Biernackiego, chętni uczniowie klas 4-8 zaprezentowali się publiczności w czterech kategoriach: śpiew, gra na instrumencie, recytacja pokaz karate oraz prezentacja modeli lotniczych.

Tradycyjnie zatem na przeglądzie  nie zabrakło zespołu fletowego w składzie: Antonina Gil, Kacper Chmara, Krzysztof Pomykała z klasy 6b prowadzonego przez panią Alicję Jasińską -inicjatorkę przeglądu. Talentami wokalnym błysnęli uczniowie: Wiktoria Półbrat i Klaudia Pomykała z klasy 5b,  Nadia Kuras z klasy 4b, Adam Kagan z klasy 4b, Beata Gacek klasy 7c, Miłosz Rado z klasy 5d, Aleksandra Kagan z klasy 7e oraz Zuzanna Hyjek z klasy 7a. Podziwialiśmy też grę na skrzypcach Kingi Pietras z klasy 4c.

W kategorii recytacja wystąpiła uzdolniona uczennica  z klasy 5a Nadia Gembal. Nowością był pokaz ćwiczeń karate w wykonaniu Zosi Sadłoń z klasy 5b oraz pokaz modeli lotniczych ciekawie przedstawiony przez młodych pasjonatów modelarstwa: Krzysztofa Pomykałę z klasy 6b, Alexa Sadowego z klasy 8d oraz Franciszka Żmudę z klasy 7e. Przegląd poprowadził Alex Sadowy z klasy 8d, a Krzysztof Tomczyk z 8d z panem Robertem czuwali nad stroną techniczną występów. Dziękujemy naszym młodym artystom i zapraszamy za rok.

red. ek