W dniu 26 marca br. w Zespole Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „Elektro - Tech”.  Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

W wyniku eliminacji naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Natalia Czajkowska z klasy 8d oraz  Wiktor Skowron z  klasy 8b.

Nasi uczniowie razem z uczestnikami z innych szkół podstawowych powiatu mieleckiego rywalizowali w dwóch etapach: teoretycznym  i praktycznym. Na podstawie testu  wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych i technicznych wyłonieni zostali finaliści IX edycji  tego konkursu, wśród których znalazła się nasza uczennica Natalia Czajkowska.

Serdecznie gratulujemy!

red. A. Bajor