W dniu 18 marca 2022 roku uczniowie klas 8b i 8d wraz z wychowawcami panią Anną Majochą i panią Alicją Jasińską uczestniczyli w spotkaniu w ramach Dni Otwartych Szkół, które zorganizowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu.

Nasi ósmoklasiści zapoznali się z ofertą edukacyjną  szkoły na rok szkolny 2022/2023, uzyskali informację o kierunkach kształcenia w technikum oraz w szkole branżowej I stopnia. Zwiedzali też pracownie zawodowe, uczestniczyli w pokazie musztry wojskowej oraz zostali poczęstowani wypiekami cukierniczymi. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze stworzonej przez nauczycieli i uczniów, którzy byli zaangażowani w przygotowanie dni otwartych.

red. AJ